اپل و آمازون ۲۰۰ میلیون یورو در ایتالیا جریمه شدند

بی بدیل پرداز: سازمان ضد انحصارطلبی ایتالیا غولهای فناوری آمریکایی آمازون و اپل را به سبب همکاری ضد رقابتی در فروش محصولات اپل و بیتس، بیش از 200 ملیون یورو (225 میلیون دلار) جریمه کرد.
اپل و آمازون ۲۰۰ میلیون یورو در ایتالیا جریمه شدند

به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از ایسنا، این دیده بان رقابت اعلام نمود تحت توافقی که شرکتهای آمازون و اپل در سال ۲۰۱۸ بین خودشان داشتند، تنها نماینده های فروش منتخب اجازه داشتند محصولات اپل و بیتس را در وب سایت آمازون عرضه کنند و این برخلاف مقررات اتحادیه اروپا بود.

سازمان ضد انحصارطلبی ایتالیا آمازون را ۶۸.۷ میلیون یورو و اپل را ۱۳۴.۵ میلیون یورو جریمه کرد و به این شرکتها فرمان داد به محدودیت دسترسی فروشندگان به محصولات اپل و بیتس در وب سایت آمازون اختتام دهند.

بر اساس گزارش رویترز، اپل منکر ارتکاب خلاف شد و اعلام نمود درخواست تجدیدنظر خواهدنمود. این شرکت اعلام نمود برای اطمینان از اینکه مشتریان ما محصولات اصلی را خریداری می کنند، اپل همکاری نزدیکی با نمایندگی های فروش دارد و تیمهای ویژه از کارشناسان در سراسر جهان دارد که با مقامات قانونی، گمرکی و بازرگانان همکاری می کنند تا مطمئن شوند محصولات اصلی اپل فروخته می شوند. اما نماینده آمازون برای اظهارنظر فوری در دسترس نبود.

منبع:

زمان: 16:15:20
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 69
امتیاز: 5.0
تگهای خبر: اپل , سایت , شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب: