وسیله نقلیه خودران سیتروئن برای تسهیل حمل و نقل شهری

سیتروئن از تولید یک وسیله نقلیه مفهومی خودران و ماژولار برای تسهیل جابجایی در شهرها و در عین حال تسریع در پیگیری امور مختلف حرفه ای اطلاع داده است.
وسیله نقلیه خودران سیتروئن برای تسهیل حمل و نقل شهری

به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از نیواطلس، این خودرو که اسکیت نام دارد، قابلیت نصب انواع محفظه و کابین را دارد و یکی از مزایای آن باریک بودن است که سبب می شود با حداقل مزاحمت بتواند در فضاهای محدود و شلوغ شهری حرکت نماید.
سیتروئن اسکیت بگونه ای طراحی شده که می تواند به صورت مداوم و بدون وقفه به فعالیت خود ادامه دهد و به صورت خودکار برای شارژ در پایگاه های مخصوص مستقر شود. حداکثر سرعت این خودرو را میتوان به ۲۵ یا ۵ کیلومتر در ساعت محدود کرد و سیستم تعلیق هیدرولیکی ضربه ها و تکان های آنرا برای مسافران قابل تحمل می کند.

چرخ های این خودرو با همکاری شرکت گودیر طراحی شده و موتورهای الکتریکی کوچکی برای آن در نظر گرفته شده است. لاستیک های کروی خودروی مذکور حرکت آن در ابعاد مختلف را ممکن می کند. این وسیله نقلیه ۲.۶ متر طول، ۱.۶ متر عرض و ۵۱ سانتی متر ارتفاع از سطح زمین دارد و یک سیستم مدیریت ناوگان هوشمند بر حرکت آن در سطح شهر نظارت می کند.
نصب کابین های مختلف بر روی این خودروی خودران در عرض ۱۰ ثانیه انجام می شود که بعضی از آنها لوکس و مشابه فضای هتل ها هستند و برخی دیگر هم عادی هستند. در داخل این کابین ها محل هایی برای قراردادن چمدان و بار، نوارهای ال ای دی نمایش دهنده وضعیت آب و هوا، اخبار و شرایط سفر، سیستم صوتی و نورپردازی و تبلت با صفحه لمسی برای تماس ویدئویی در نظر گرفته شده است.


منبع:

زمان: 15:00:57
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 226
امتیاز: 5.0
تگهای خبر: تولید , سیستم , شركت , طراحی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب: