نصب و راه اندازی کفپوش هوشمند تعاملی در 10 دانشگاه کشور

برای انجام حركات ورزشی محقق می شود؛
بی بدیل پرداز: پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی از مجهز شدن 10 دانشگاه به کفپوش های هوشمند برای انجام حرکات ورزشی نوآورانه اعضای این دانشگاه ها و دانشجویان، آگاهی داد.
نصب و راه اندازی کفپوش هوشمند تعاملی در 10 دانشگاه کشور

به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی، دکتر علی شریف نژاد رییس پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی، از نصب و راه اندازی ده دستگاه کفپوش هوشمند تعاملی در ۱۰ دانشگاه کشورخبر داد.
وی با اعلان اینکه با این کفپوش هوشمند، امکان انجام حرکات جذاب و نوآورانه برای دانشجویان فراهم می شود، عنوان کرد: استفاده از این دستگاه می تواند فضایی نو و رویکرد جدیدی را در بحث کارهای ورزشی در دانشگاه ها و مراکز ورزشی بوجود بیاورد.
رئیس پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی با اعلان اینکه تا حالا دستگاه کفپوش هوشمند تعاملی در مرکز کمیته ملی المپیک و یک مرکز خرید نصب و به راه افتاده است اضافه کرد: با حمایت های صورت گرفته از طرف سازمان امور دانشجویان، این دستگاه به زودی در ۱۰ دانشگاه کشور نصب و راه اندازی خواهد شد.
وی اضافه کرد: امیدواریم با نوآوری های به وجود آمده در این محصول فناورانه حوزه ورزش، شاهد تنوع کارهای ورزشی در دانشگاه ها و مراکز ورزشی و استقبال گسترده دانشجویان و ورزشکاران باشیم.


منبع:

زمان: 10:01:10
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 243
امتیاز: 5.0
تگهای خبر: دستگاه , هوشمند , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب: