توانمندی صادراتی فعالان حوزه نرم افزار و سلامت ارتقا می یابد

با برگزاری یك دوره آموزشی؛
به گزارش بی بدیل پرداز معاونت علمی، دوره توانمندسازی صادراتی ویژه شرکتهای حوزه نرم افزار و سلامت را برای شرکتهای دانش بنیان برگزار می نماید.
توانمندی صادراتی فعالان حوزه نرم افزار و سلامت ارتقا می یابد

به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از معاونت علمی و فناوری، این دوره یک هفته ای آموزشی به صورت کمپ آموزشی با هدف «بررسی اصول مذاکرات بین المللی»، «آموزش مسایل حقوقی تجارت بین ‎الملل»، «روش های فروش رودررو» و «نحوه قیمت گذاری محصولات طراحی شده» برگزار می گردد.
مدیران ارشد، مدیران توسعه کسب و کار و مدیران بازاریابی و فروش مخاطبان اصلی این رویداد هستند.
این دوره ۲۸ شهریور تا ۲ مهرماه ۱۴۰۰ برگزار می شود و «مدیران عامل»، «مدیران اجرایی»، «مدیران توسعه کسب و کار»، «مدیران بازاریابی و فروش خارجی»، «مدیران فنی حوزه سلامت»، «شرکت های تولید و ارائه کننده نرم افزار»، «شرکت های ارائه دهنده خدمات فناوری اطلاعات» و «شرکت های حوزه سلامت» می توانند در آن مشارکت داشته باشند.
«حضور در جلسات تعاملی کنار سایر شرکت کنندگان»، «اشتراک تجربه واقعی شرکت ها در مورد موضوعات آموزشی»، «تشریح پرونده های واقعی»، «ارائه مطالب آموزشی در قطعات کوچک»، «آموزش برای به کارگیری عملی یادگیری ها» همچون مزایای حضور در این دوره آموزشی است.
در این دوره توانمندسازی، موضوع هایی چون «اصول مذاکرات بین المللی»، «اصول پیگیری موثر»، «بازاریابی و فروش رودررو»، «قیمت گذاری محصول یا خدمت»، «اصول حقوقی تجارت بین الملل»، «الزامات CE-Mark در حوزه تجهیزات پزشکی» و غیره آموزش داده می شود.

زمان: 14:14:39
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 266
امتیاز: 5.0
تگهای خبر: آموزش , تجربه , تولید , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب: