طرح رصد هوشمند مواد پتروشیمی توسط پست اجرا می شود

بی بدیل پرداز: طرح رصد و توزیع هوشمند کالا برای مواد پتروشیمی،  به منظور افزایش دقت در نظارت و کاهش هزینه ها و تخلفات احتمالی، به صورت آزمایشی از هفته آینده با همکاری پُست و وزارت صمت اجرا می شود.
طرح رصد هوشمند مواد پتروشیمی توسط پست اجرا می شود
به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از ایسنا، جلسه بررسی اجرای طرح استفاده از شبکه رصد و توزیع هوشمند کالا توسط پست برای توزیع مواد پتروشیمی بعدازظهر چهارشنبه (۲۰ مرداد ۱۴۰۰) به ریاست وزیر صنعت، معدن و تجارت و با حضور مدیرعامل شرکت ملی پست و معاون فنی و بازرگانی این شرکت برگزار گردید. در این جلسه استفاده از ظرفیت های شبکه پستی کشور در رصد و توزیع هوشمند کالا برای مواد پتروشیمی مورد بررسی قرار گرفت.
بر طبق این گزارش شرکت ملی پست با بهره گیری از امکانات و ظرفیت های الکترونیکی رهگیری و رهسپاری خود و بدون استفاده از تجهیزات حمل و نقل و یا نیروی انسانی، امکان رصد برخط کالا در شبکه توزیع را فراهم آورده است.
بهره گیری از سامانه "رصد هوشمند توزیع کالا" که توسط شرکت ملی پست عرضه شده است، علاوه بر افزایش دقت در نظارت بر شبکه توزیع باعث کاهش هزینه های نظارت خواهد شد. مقرر شد این طرح به صورت آزمایشی از هفته آینده عملیاتی و بعد از مرتفع کردن مشکلات احتمالی، به صورت ملی در سرتاسر کشور اجرا شود. اجرای این طرح در کنار سایر برنامه ها و روش هایی نظارتی باعث تسهیل نظارت و کاهش تخلفات احتمالی در نظام توزیع می شود.
منبع:

زمان: 11:57:26
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 343
امتیاز: 5.0
تگهای خبر: الكترونیك , شركت , هوشمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل