۳ محصول حوزه علوم شناختی معرفی گردید

بی بدیل پرداز: 3 محصول حوزه علوم شناختی که توسط شرکتهای دانش بنیان عضو پارک فناوری پردیس به تولید رسیده اند در رویدادی معرفی گشتند.
۳ محصول حوزه علوم شناختی معرفی گردید

به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از مهر، در امتداد توسعه بازار شرکت های عضو پارک فناوری پردیس رویدادی با هدف معرفی ۳ محصول دانش بنیان حوزه علوم شناختی اجرا شد.
«فیورگجت» بعنوان دستیار پایش پیوسته، تحلیل و اشتراک دمای بدن بعنوان نخستین محصول در این رویداد معرفی گردید. این محصول بمنظور رفع نقصها روش های موجود و آگاه به داده های جمعیت شناسی کشور و آمارهای بالینی، روشی یکپارچه و جامع را برای اندازه گیری دمای بدن مبتنی بر تکنولوژی اینترنت اشیا ارائه می کند.
فیورگجت ابزارکی پوشیدنی است که با پدی مخصوص به زیربغل یا کشاله ران می چسبد و دمای بدن را به طور پیوسته پایش می کند.
دومین محصول ارائه شده در این مراسم، مجموعه نرم افزارهای تولید شده ای است که با پردازش سیگنال مغزی دریافت شده از گجت پوشیدنی دو شاخص استرس و تمرکز را اندازه گیری کرده و راهکارهای مدیریت استرس و افزایش تمرکز را به افراد ارائه می کند. این ابزار بصورت کمکی برای روانشناسان جهت تسریع پروتکلهای درمانی و اندازه گیری دقیق مورد استفاده می گیرد.
تجهیزات ثبت سیگنال پزشکی، سومین دستگاهی است که در این مراسم رونمایی گردید. این دستگاه در تشخیص مناطق درگیر مغز در حملات صرع نقش مهمی ایفا می کند.
محصولات شرکت نه فقط از نظر قیمت بلکه از نظر کیفیت هم با نمونه های خارجی قابل رقابت هستند.


منبع:

زمان: 23:48:24
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 241
امتیاز: 5.0
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب: