رویداد راهكارهای منابع انسانی

توسط یك استارت آپ در كارخانه نوآوری؛
بی بدیل پرداز: رویداد راهکارهای منابع انسانی Humanagement با هدف کمک به سازمانها در زمینه استعدادیابی و معرفی راهکارهای جذب و استخدام توسط استارت اپی در کارخانه نوآوری های وی انجام می شود.
رویداد راهكارهای منابع انسانی

به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از مهر، هم اکنون یکی از راهکارهای تامین منابع انسانی برمبنای خود اظهاری کاری کارجو صورت می گیرد و ارزیابی رزومه کاری فرد صورت نمی گیرد که این مساله زمان و هزینه زیادی را برای کارفرما به همراه دارد و سبب می شود که فرد کارجو هم موقعیت شغلی مناسبی را پیدا نکند.
روش های کاریابی فعلی دارای نقصها زیادی است و باید بتوانیم از راهکارهای مناسب و فناوری نوین برای کمک به کارجو و کارفرما استفاده نمود.
در حال حاضر پلتفرمی با بهره گیری از تکنولوژی و تکنولوژیهای جدید تهیه شده که در رویداد راهکارهای مدیریت منابع انسانی در ۲۱ تیر ماه سال جاری از آن رونمایی خواهد شد.
این پلت فرم جدید در کمک به افراد کارجو و کارفرما بسیار حائز اهمیت می باشد و در پیش گیری از اتلاف وقت، انرژی و هزینه ها بسیار موثر واقع خواهد شد.
افراد کارجو می توانند بوسیله پلتفرم ایران اچ آر رزومه خودرا بسازند و در پلت فرم قرار دهند همین طور افراد کارفرما نیز می تواند رزومه آنها را بوسیله این پلت فرم بررسی و مورد ارزیابی قرار دهند و بعد از احراز صلاحیت افراد کارجو آنها را به کار گیری کنند.
در حال حاضر بیش از ۴۵۰ هزار کارجو از بنیاد ملی نخبگان و مجموعه مسابقات فناور و... در این پلت فرم عضو هستند که همه کارجویان بصورت آزاد هم می توانند بعداز رونمایی از امکانات این پلت فرم در ۲۱ تیرماه، بهره مند شوند، همین طور امکان استفاده سازمان ها و وزارتخانه ها، بخش دولتی و خصوصی و... جهت شناسایی نیروی انسانی مناسب از این پلت فرم وجود دارد.
رویداد راهکارهای منابع انسانی در روز ۲۱ تیر و بصورت آنلاین برای علاقمندان نمایش داده می شود.


منبع:

زمان: 13:12:58
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 237
امتیاز: 5.0
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب: