جذب دانشجویان با ایده های نو در پارك فناوری دانشگاه شهیدبهشتی

به گزارش بی بدیل پرداز پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی امکان جذب دانشجویان و اعضای هیات علمی با ایده های نو را فراهم نمود.
جذب دانشجویان با ایده های نو در پارك فناوری دانشگاه شهیدبهشتی

به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از مهر، دکتر کوروش پرند، رئیس پارک علم وفناوری دانشگاه شهید بهشتی اظهار داشت: گروه ها و ایده های اعضای هیئت علمی، دانشجویان و دانش آموختگان که فاقد شرایط ابتدایی، جهت ورود به مرحله رشد و پارک هستند اما ایده های نوآورانه و فناورانه دارند می توانند درخواست خویش را اعلام کنند.
وی اضافه کرد: همینطور گروه های علمی، دانشجویان و دانش آموختگان که دارای نمونه آزمایشگاهی محصول و خدمات نوآورانه هستند طی یک دوره حداکثر ۶ ماهه، آموزشی می توانند در مرکز نوآوری مستقر شوند.
وی با اشاره به اینکه این شرکتها می توانند با کسب امتیازهای لازم از مراحل جذب و پذیرش در چارچوب یک شرکت به ثبت برسند و فعالیت خویش را ادامه دهند، اظهار داشت: این شرکت ها می توانند در سایر فضاهای دانشگاه زیر نظر پارک علم و فناوری دانشگاه هم مستقر شوند.
رئیس پارک علم وفناوری دانشگاه شهید بهشتی در مورد طرح «نوآ» اظهار داشت: در این طرح ایده های نوآورانه و فناورانه گروه های نوآور دانشجویی و گروه های فناور دانشگاهی در جهت خلق شرکتهای دانش بنیان حمایت می شود.
وی اضافه کرد: در اولین مرحله ایده ها توسط شورای راهبردی مراکز نوآوری پایش می شود. در مرحله دوم گروه های پایش شده به مدت دو ماه تحت تسهیلات مشاوره و آموزش های پیش شتاب دهی جهت عملیاتی سازی ایده نوآورانه و فناورانه قرار می گیرند و در مرحله سوم ایده های نهایی جهت کاربردی سازی در مراکز نوآوری دانشکده ها یا پژوهشکده ها مستقر و از خدمات پارک برخوردار می شوند.

زمان: 13:05:47
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 280
امتیاز: 5.0
تگهای خبر: آموزش , خدمات , شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب: