انتقال دانش و فناوری حوزه لجستیك از دانشگاه ها به حوزه های تجاری

وزیر علوم در پیامی تاكید كرد؛
وزیر علوم اظهار داشت: دانشگاه ها و مراکز پژوهشی کشور تلاش بسیاری کرده اند تا دانش و فناوری حوزه لجستیک و زنجیره تأمین در خدمت حوزه های تجاری قرار گیرد.
انتقال دانش و فناوری حوزه لجستیك از دانشگاه ها به حوزه های تجاری

به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، منصور غلامی در پیامی به دومین دوره جایزه ملی لجستیک و زنجیره تأمین اظهار داشت: حوزه لجستیک و زنجیره تأمین بعنوان یکی از بسترهای موفقیت ساز در دنیا رشد پیدا کرده است.
وی اضافه کرد: امروزه رقابت شرکت ها و بنگاه های تجاری تنها بر مبنای معیارهای کیفی صورت نمی گیرد، بلکه زنجیره تأمین هم یکی از عوامل و عامل های اثرگذار آن است.
وزیر علوم تصریح کرد: در حوزه علم و فناوری تلاش زیادی صورت گرفته که با ایجاد تخصص در حوزه لجستیک و زنجیره تأمین فناوری و دانش مرتبط در خدمت حوزه های تجاری قرار گیرد.
غلامی تصریح کرد: دانشگاه ها و مراکز علمی به لحاظ تحقیقات و تربیت نیروی انسانی می توانند در حوزه لجستیک و زنجیره تأمین نقش داشته باشند.
وی اظهار داشت: متخصصان و دست اندرکاران در رابطه با حوزه لجستیک و زنجیره تأمین باید تلاش کنند تا ارزش های نهفته این حوزه در سازمان های مختلف نهادینه شود.
وزیر علوم اظهار داشت: وزارت علوم آمادگی دارد که تعامل خویش را با نهادهای سیاستگذاری از راه جایزه ملی لجستیک و زنجیره تأمین ادامه دهد و از این طریق مشوق استعدادهای جوان و خلاق این حوزه باشد.

زمان: 12:59:31
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 417
امتیاز: 5.0
تگهای خبر: شركت , فناوری , متخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل