پشتیبانی از طرح های فناورانه در حوزه پسماندها و راندمان خوراك دام

بی بدیل پرداز: طرح های نوآورانه و کاربردی در حوزه پسماندها و ماشین آلات کشاورزی با هدف بهبود راندمان از منابع خوراک دام جذب و حمایت می شود.
پشتیبانی از طرح های فناورانه در حوزه پسماندها و راندمان خوراك دام

به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از معاونت علمی و فناوری، ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری طی فراخوانی اعلام نمود که پذیرای طرح های نوآورانه شرکت ها، تیم های فناور، پژوهشگران و متخصصانی است که بتواند گره گشای تامین منابع خوراک دام از پسماندها و ماشین آلات کشاورزی است.
همه مجموعه های فناور و خلاق دعوت هستند تا با ارسال طرح های فناورانه و نوآورانه خود در این فراخوان مشارکت کنند و سهمی در بهبود راندمان از منابع خوراک دام و رفع نیازهای فناورانه پسماندها و ماشین آلات کشاورزی داشته باشند.
محورهای این فراخوان در توسعه پایلوت شامل «توسعه فناوری مناسب استفاده از شاخه درخت خرما در تغذیه دام، نوآوری و بهبود ارزش غذایی، دخیره سازی و غیره»، «توسعه فناوری مناسب مصرف میوه و سرشاخه سمر در تغذیه دام»، «توسعه فناوری مناسب استفاده از پوسته سبز پسته در تغذیه دام» می شود.
همچنین «ارائه فناوری مناسب برداشت برگ و طوقه چغندر و انتقال به بیرون از مزرعه»، «ارائه فناوری مناسب برداشت بقایای ذرت دانه ای»، «ارائه فناوری مناسب جمع آوری و خردکن کاه برنج»، «ارائه فناوری مناسب برداشت یونجه»، «ارائه فناوری مناسب برای اصلاح مکانیزم چاپرهای برداشت ذرت علوفه ای» و «ارائه فناوری مناسب برای اصلاح هدکمباین گندم در کشت تاخیری توام گندم و ذرت علوفه ای» نیز محورهای این فراخوان در زمینه ماشین آلات است.


منبع:

زمان: 10:36:43
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 474
امتیاز: 5.0
تگهای خبر: شركت , فناوری , كاربر , متخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل