حریم خصوصی كاربران بالاترین اولویت ماست

پاسخ واتس اپ به نامه دولت هند
به گزارش بی بدیل پرداز واتس اپ در واکنش به ابراز نگرانی دولت هند درباره سیاست حریم خصوصی جدید، اعلام نمود حریم خصوصی کاربران بالاترین اولویت این سرویس پیام رسان است.
حریم خصوصی كاربران بالاترین اولویت ماست

به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از ایسنا، وزارت فناوری هند ۱۸ مه در نامه ای از واتس اپ خواسته بود سیاست حریم خصوصی جدیدش را که ۱۵ ماه مه به اجرا درآمد لغو کند و همینطور اعلام نمود دولت هند می تواند ضد این شرکت اقدامات حقوقی انجام دهد.

واتس اپ در اطلاعیه ای اعلام نمود ما به نامه دولت هند پاسخ دادیم و آنها را مطمئن کردیم که حریم خصوصی کاربران بالاترین اولویت ما باقی خواهد ماند. واتس اپ همینطور اعلام نمود در به روزرسانی اخیر، حریم خصوصی پیامهای شخصی افراد تغییر پیدا نکرده است.

واتس اپ که متعلق به فیسبوک است، اوایل سال جاری اعلام نموده بود کاربرانش باید با شرایط جدید استفاده از سرویس این شرکت تا هشتم فوریه موافقت کنند اما اجرای این سیاست را به دنبال انتقاد جهانی از تصمیم مذکور به ۱۵ ماه مه موکوکل کرد. در بیانیه واتس اپ آمده است ما کارکرد واتس اپ را در هفته های آینده محدود نمی نماییم. در عوض مدام به کاربران درباره این به روزرسانی یادآوری خواهیم کرد.

هند با بیشتر از ۵۰۰ میلیون کاربر، بزرگترین بازار واتس اپ است و این شرکت به طرحهای توسعه بزرگی برای این کشور دارد.

بر اساس گزارش رویترز، سیاست حریم خصوصی جدید واتس اپ که به این شرکت اجازه می دهد اطلاعات کاربران را با فیسبوک و شرکتهای زیرمجموعه اش به اشتراک بگذارد، به یک مورد دعوای حقوقی در هند منجر شده و رگولاتور هند را به تحقیقات در این خصوص واداشت.

منبع:

زمان: 22:06:49
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 276
امتیاز: 5.0
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب: