انتشار اولین تمبر حاوی تراشه NFC

بی بدیل پرداز: شرکت پست اتریش با بهره برداری از علاقه بیش از پیش سرمایه گذاران به داراییهای رمزارز، تمبر جدیدی منتشر می کند که مدعی است اولین تمبر حاوی تراشه ذخیره کننده اطلاعات در یک بلاک چین است.
انتشار اولین تمبر حاوی تراشه NFC

به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از ایسنا، تصویر یک نهنگ در تمبر جدید شرکت پست اتریش نقش بسته که اشاره ای به نهنگ دست نیافتنی در رمان موبی دیک هرمان ملویل است. این سومین تمبر دیجیتالی است که شرکت پست اتریش در سه سال قبل منتشر می کند و در حالی معرفی می شود که بازارهای ارز دیجیتالی به شدت ملتهب هستند.

استفان نمث، مدیر محصول شرکت پست اتریش در این زمینه اظهار داشت: تمبر جدید عرصه وسیع جدیدی را می گشاید. تراشه NFC یا ارتباطات میدان نزدیک در این تمبر اجازه می دهد بسته های پستی به شکل موثرتری جا به جا شوند.

این تمبر در ۱۰۰ هزار قطعه به قیمت ۹.۹۰ یورو (۱۲.۰۷ دلار) منتشر می شود و در ۲۱ ژوئن می تواند برای پیش سفارش آن اقدام نمود.

بر اساس گزارش بلومبرگ، تمبرهای دیجیتالی قبلی که توسط شرکت پست اتریش منتشر شدند، تصویر اسب تک شاخ و سگی را داشتند که با رمزارزها اتریوم و دوج کوین شناخته می شود و به کلکسیون داران فروخته شدند.

منبع:

زمان: 21:53:32
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 606
امتیاز: 5.0
تگهای خبر: تراشه , دیجیتال , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل