پاداش ۵۵ میلیون دلاری گوگل برای رئیس موتور جست و جو

بی بدیل پرداز: پرابهاکار راگاوان، رئیس موتور جست و جوی گوگل سال میلادی گذشته 55.25 میلیون دلار حقوق و پاداش گرفت.
پاداش ۵۵ میلیون دلاری گوگل برای رئیس موتور جست و جو

به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از ایسنا، در اظهارنامه سالانه گوگل به کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا اعلام گردید پرابهاکار راگاوان در سال مالی ۲۰۲۰ به میزان ۶۵۵ هزار دلار حقوق و سهامی به ارزش ۵۴.۵۸ میلیون دلار و ۹۷۵۰ دلار موارد دیگر دریافت کرده است. آلفابت که شرکت مادر گوگل است، ۱۸۲ میلیارد دلار درآمد در سال مالی ۲۰۲۰ داشت.

رقم مذکور بالاتر از دریافتی روث پورات، مدیر مالی گوگل است که به ۵۰.۸۹ میلیون دلار بالغ شد.

برای اولین دفعه است که پرابهاکار راگاوان در لیست پاداش مدیران در سمت جدیدش قرار گرفته است. همین طور در گزارش گوگل برای اولین بار از فیلیپ شیندلر، مدیر بیزنس گوگل نامبرده شد که ۶۶.۳۸ میلیون دلار در سال ۲۰۲۰ دریافت کرد. وی از سال ۲۰۱۵ عهده دار این سمت بوده است.

این افشای مالی حدود یک سال بعد از تغییر و تحولات مدیریت گوگل در تابستان گذشته انجام گرفت که طی آن مدیریت بخش جست و جو، گوگل اسیستنت و تبلیغات تحت نظر پرابهاکار راگاوان قرار گرفت که به ساندار پیچای، مدیرعامل گوگل گزارش می دهد. جست و جو همچنان یکی از با اهمیت ترین کسب و کارهای گوگل به حساب می آید و سال قبل در ۱۰۴ میلیارد دلار درآمد این شرکت سهیم بود که بالاتر از درآمد گزارش شده برای بخشهایی مانند یوتیوب، گوگل کلود و تبلیغات فروخته شده در سایتهای گوگل نت ورک ممبرز بود.

بر اساس گزارش شبکه سی ان بی سی، این مدیر ۶۰ ساله حالا بر بخشهای جست و جوی گوگل، اسیستنت، جئو، تبلیغات، تجاری و محصولات پرداخت نظارت می کند.

منبع:

زمان: 20:44:53
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 567
امتیاز: 5.0
تگهای خبر: سایت , شركت , كسب و كار , گوگل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل