كیفیت ارسال بسته های پستی را افزایش دهید

به گزارش بی بدیل پرداز وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از مدیران شرکت ملی پست خواست در هوشمندسازی و افزایش ظرفیت شبکه پستی کشور تسریع کنند و اظهار داشت:  با اقدامات انجام شده کیفیت رساندن بسته های پستی به درب منازل نیز باید افزایش یابد.
كیفیت ارسال بسته های پستی را افزایش دهید
به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از ایسنا، محمدجواد آذری جهرمی در دیدار ویدیو کنفرانسی با مدیرعامل و اعضای هیات مدیره و مدیران شرکت ملی پست ایران با تقدیر از مجموعه این شرکت برای خدمات رسانی در روزهای کرونائی سال ۱۳۹۹، اظهار داشت: ارائه خدمات بخش های دیگر نیز در روزهای کرونائی مدیون ظرفیت های ایجادشده توسط شرکت پست است.
وی با اشاره به شروع هوشمندسازی و افزایش ظرفیت در شرکت پست، اضافه کرد: با اقدامات انجام شده کیفیت رساندن بسته های پستی به درب منازل نیز باید افزایش یابد و بسته ها سالم به مقصد برسد. همین طور بالا بردن ظرفیت شبکه پستی باید با هوشمندسازی صورت گیرد.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به استفاده از ناوگان هوایی برای رساندن بسته های ۲۴ ساعته اصرار کرد و اضافه کرد: خط هوایی شاید در ابتدا سودآور نباشد اما باید بعنوان یک سرمایه گذاری برای ارائه خدمات جدید دیده شود.
آذری جهرمی تحول دیجیتال و خدمات جدید پستی را یکی دیگر از اولویت های سال جاری این شرکت عنوان نمود و اضافه کرد: پست های جدید مانند پست سوغات در شرکت پست باید تعریف شود. پاسخگویی به مردم بوسیله ۱۹۳، فرهنگ سازی و نمادسازی و اثراث فرهنگی الصاق تمبر نیز از برنامه های مناسبی است که باید در شرکت ملی پست ادامه داشته باشد.

سرعت ارسال بسته های پستی افزایش یافت
همین طور رمضانعلی سبحانی فر -مدیرعامل شرکت ملی پست- به ارائه گزارش از اقدامات صورت گرفته در شش ماهه پایانی سال ۱۳۹۹ و برنامه های پیش بینی شده امسال پرداخت. وی با اشاره به چالش ها و موانع سال قبل خصوصاً در بخش های زیرساختی و همین طور موضوع تغییر رویکرد شبکه از قبول پاکت و بسته های کوچک به امانات و مشکلات به وجود آمده دراین زمینه اضافه کرد: با گسترش زیرساخت ها و تجهیز مراکز تجزیه مبادلات در تهران و استانها، سرعت ارسال مرسولات افزایش یافت.
وی تجهیز و راه اندازی سالن جدید تجزیه مبادلات استان البرز بعنوان دومین استان با حجم مبادله بالا را از اقدامات دیگر زیرساختی در توسعه مراکز تجزیه و مبادلات برشمرد و اضافه کرد: توسعه مراکز مبادله استان های گیلان و خراسان رضوی در سال قبل انجام شد و در سایر استانها همچون خوزستان و یزد نیز در برنامه امسال شرکت قرار دارد. مناقصه مکانیزه کردن تجزیه و مبادلات کشور و مناقصه هوشمندسازی ۵ هاب منطقه ای دیگر نیز در حال انجام می باشد.
معاون وزیر ارتباطات با تاکید بر حفظ و صیانت بسته های مردم اظهار داشت: علاوه بر پرداخت غرامت مرسولات لطمه دیده، نسبت به خرید ۴۰۰۰ ترولی برای جلوگیری از لطمه دیدگی احتمالی مرسولات اقدام شده است. تهیه ۴۰۰ دستگاه وانت برای ارتقای سرعت در جابجایی و رفع مشکلات حمل و نقل مرسولات پستی و خریداری تعدادی کامیون در دستور کار است که ۲۷ اردیبهشت ماه وارد چرخه حمل و نقل پستی می شوند.
سبحانی فر با تاکید بر ضرورت ارتقای معیشت بازنشستگان عنوان کرد: با تصمیم جدید هیئت مدیره قرار شد پرداخت حق بیمه همکاران در شرف بازنشستگی بمنظور ترمیم حقوق آنان بعد از دوره خدمت افزایش یابد. در حوزه پرسنلی پکیج کامل نامه رسانی شامل لباس، کلاه، کیف نامه رسانی تهیه شد و در آخر سال ۱۳۹۹ در اختیار نامه رسانان قرار گرفت.
مدیرعامل شرکت ملی پست با اشاره به تصویب ساختار سازمانی شرکت ملی پست بعد از ۲۰ سال در اواخر سال قبل افزود: تبدیل وضعیت ۲۰۰۰ نفر از پرسنل در دست اجراست و در این طرح تبدیل وضعیت نیروهای پیمانی به رسمی، رسمی آزمایشی به رسمی قطعی و ستاندن کدشناسه برای آن دسته از کارکنان فاقد کد انجام خواهد گرفت. همین طور رفاهیات تمامی پرسنل از شهریور ماه ۱۳۹۹ پرداخت شده و پرداخت رفاهیات بازنشستگان از ۶۵ هزار تومان به ۵۰۰ هزار تومان بالا رفته است.
منبع:

زمان: 11:31:47
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 542
امتیاز: 5.0
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل