رونمایی محصول نرم افزاری جدید مایكروسافت

بی بدیل پرداز: مایکروسافت با هدف بهبود تجربه دورکاری کارمندان شرکتها، گروهی از خدماتش به نام ˮویواˮ را معرفی نمود که در ابتدا بوسیله سرویس Teams قابل دسترس خواهند بود.
رونمایی محصول نرم افزاری جدید مایكروسافت

به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از ایسنا، مایکروسافت اعلام نمود "مایکروسافت ویوا" بعنوان یک اپلیکیشن در برنامه های چت و کنفرانس Teams عمل می کند. اولین ماژول ویوا با نام تاپیکس که از روز پنج شنبه موجود خواهد بود، با استفاده از هوش مصنوعی به کارمندان یک شرکت کمک می نماید اطلاعات درون سازمانی را پیدا کنند و قابلیتهای بیشتری بعد از آن در راه خواهد بود.

معرفی این نرم افزار تحت برند "ویوا" به تحکیم محصول آفیس مایکروسافت کمک خواهدنمود که درآمد بیشتری در مقایسه با محصولات دیگر برای این شرکت به همراه دارد و کمک کرده است مایکروسافت از رقیبانی نظیر Slack متمایز بماند.

ساتیا نادلا، مدیرعامل مایکروسافت در مصاحبه با تلویزیون بلومبرگ اظهار داشت: تجربه کارمند باید همیشه در اولویت قرار گیرد. به خصوص وقتی کارمندان به صورت دورکاری فعالیت می نمایند، می خواهند با کار و شرکتشان در تعامل بمانند.

ویوا به کارمندان یک شرکت دسترسی به مطالب آموزشی آنلاین، دایره المعارف اطلاعاتی که به صورت اتومایتک از فایلهای شرکت تولید می شوند، فیدی از آپدیتهای سازمان یافته و پیشنهادهای راندمان را فراهم می آورد. همین طور ابزارهایی وجود دارند که مدیران با استفاده از آنها می توانند الگوی کار تیمشان را رصد کنند.

بعضی از این قابلیتها قبل از این تحت نام متفاوتی وجود داشته اند. بعنوان مثال مایکروسافت "ورک پلیس آنالیتیکس" را برای ردگیری رفتار سازمان عرضه نموده و "شیرپوینت" هابی برای محتوای درون سازمانی فراهم می آورد.

بر اساس گزارش شبکه CNBC، محصول Teams مایکروسافت که شامل تماس ویدیویی و چت روم متنی است، بعد از شیوع کرونا که موجب شد شرکتها دفاترشان را تعطیل کرده و مدل فعالیت کارمندانش را به دورکاری از منزل تغییر دهند، محبوب شده است. مایکروسافت ابزارهای بیشتری را به Teams اضافه می کند و استفاده از این محصول نسبت به زمان قبل از شیوع کرونا بالاتر رفته است.

منبع:

زمان: 10:12:17
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 460
امتیاز: 0.0
تگهای خبر: آموزش , آنلاین , اپل , اپلیكیشن
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل