تدوین آئین نامه پشتیبانی از فعالیت فناورانه اساتید دانشگاه آزاد

یك مقام مسئول دانشگاه خبر داد؛
قائم مقام معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی از تدوین آئین نامه پشتیبانی از فعالیت فناورانه اعضای هیأت علمی این دانشگاه اطلاع داد.
تدوین آئین نامه پشتیبانی از فعالیت فناورانه اساتید دانشگاه آزاد

به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از دانشگاه آزاد، وحید ضرغامی با اشاره به اینکه به دنبال پیگیری برنامه جامع تحول فناوری ـ نوآوری در دانشگاه آزاد اسلامی هستیم، اظهار داشت: یکی از عناصر اصلی پیشبرد اهداف فناورانه دانشگاه آزاد اسلامی، اعضای هیأت علمی هستند که در این راستا آئین نامه پشتیبانی از فعالیت فناورانه اعضای هیأت علمی تدوین شده که بزودی ابلاغ خواهد گردید.
وی تصریح کرد: برپایه این آیین نامه؛ فعالیت فناورانه و ایجاد شرکت دانش بنیان سبب ترفیع مرتبه علمی اعضای هیأت علمی می شود. جذب هیأت علمی پژوهشی و فناوری با توجه ویژه در دستور کار قرار گرفته است.
ضرغامی با تاکید بر اینکه یکی از حوزه های اصلی مدنظر معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی، مبحث کشاورزی بوده که نیاز استراتژیک کشور است، اضافه کرد: بحث امنیت غذایی، اشتغال زایی و جهش تولید از رهگذر توجه ویژه به حوزه کشاورزی در دسترس می باشد. بنابراین توجه به این حوزه به صورت جدی اولویت معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه محسوب می‎شود.
وی تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم از راه سراهای نوآوری، صنعت کشاورزی را در کشور تقویت نماییم. به دنبال این هستیم که به شکل عملیاتی موانع را از سر راه صنعت کشاورزی برداریم چون که توجه جدی به این مهم یکی از طریق های برون رفت کشور از مشکلات اقتصادی می باشد.


منبع:

زمان: 16:06:51
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 1265
امتیاز: 5.0
تگهای خبر: تولید , شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل