نیاز ۱۰ میلیاردی استارتاپ های حوزه اینترنت اشیا برای توسعه

به گزارش بی بدیل پرداز معاون سرمایه گذاری صندوق نوآوری و شكوفایی اظهار داشت: در رویداد جذب سرمایه اینترنت اشیا به ۱۰ میلیارد تومان سرمایه نیاز دارند و در صورت ورود عامل های سرمایه گذاری ما در چارچوب هم سرمایه گذاری در پروژه سرمایه گذاری خواهیم كرد.
نیاز ۱۰ میلیاردی استارتاپ های حوزه اینترنت اشیا برای توسعه
به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از ایسنا دکتر علی ناظمی، در رویداد استارتاپی IOT که به صورت مجازی در صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شد، با اشاره به اینکه در هر رویداد جذب سرمایه، بیشتر از ۱۷۰ نفر به صورت حضوری و آنلاین مشارکت داشته اند، اظهار داشت: برخی از استارتاپ های سه رویداد گذشته جذب سرمایه از امکان هم سرمایه گذاری استفاده کردند و طرح های آنها از سوی عاملین صندوق ارسال شده است.
وی ادامه داد: استارتاپ های حاضر در رویداد جذب سرمایه اینترنت اشیا به ۱۰ میلیارد تومان سرمایه نیاز دارند و در صورت ورود عامل های سرمایه گذاری ما در چارچوب هم سرمایه گذاری در پروژه سرمایه گذاری خواهیم کرد.
ناظمی با ابراز امیدواری از اینکه استارتاپ ها و سرمایه گذاران از این رویداد نتایج مثبت کسب کنند، اظهار نمود: این رویداد در حوزه های دیگر به صورت منظم برگزار می شود و در صورتیکه سازمان ها، مراکز علمی و صنایع، حوزه خاصی که دارای اولویت هستند را مدنظر داشته باشند آنرا برگزار خواهیم کرد.
به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از ایسنا در طرح هم سرمایه گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی، این صندوق منابع مالی را در چارچوب سرمایه گذاری و نه تسهیلات ارائه می دهد، به صورتی که هر طرحی را که عاملان صندوق یعنی صندوق های پژوهش و فناوری، حاضر به مشارکت ۲۰ درصدی در آن طرح باشند صندوق نوآوری و شکوفایی بسته به سطح فناوری و اولویت راهبردی تا ۸۰ درصد از منابع باقیمانده را تأمین کرده و در سود و زیان طرح سهیم خواهد بود.
منبع:

زمان: 14:04:03
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 2215
امتیاز: 5.0
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل