مجانی شدن مكالمات زیر ۱۰ ثانیه تا اطلاع ثانوی به پیشنهاد وزیر ارتباطات

بی بدیل پرداز: در جلسه مشترك وزیر ارتباطات با اپراتورهای تلفن همراه، درباره مشكل قطع شدن ارتباط در مناطقی از تهران، مقرر شد در این مناطق تا رفع مشكل، مكالمات زیر 10 ثانیه هزینه ای برای مشتركان نداشته باشد.
مجانی شدن مكالمات زیر ۱۰ ثانیه تا اطلاع ثانوی به پیشنهاد وزیر ارتباطات

به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از خبر آنلاین، آذری جهرمی در جلسه ای با مدیران عامل اپراتورهای تلفن همراه، مشكلات این اپراتورها در زمینه توسعه و ارتقای كیفیت ارتباطات در این حوزه را بررسی كرد.
وی در جلسه بررسی كیفیت ارتباطات تلفن همراه كه با حضور مدیران عامل اپراتورهای همراه اول، ایرانسل و رایتل برگزارشد، با اشاره به اینكه كیفیت ارتباطات مبحث مهمی است، اظهار داشت: در برخی از شهرها و مناطق، بعد از ارائه نسل 3 و 4 تلفن همراه، قطعی مكالمات افزایش داشته و كیفیت ارتباطات كاهش پیدا كرده است. وی تصریح كرد: البته بخشی از این مشكلات ارتباطی مربوط به تغییر تكنولوژی و عدم همكاری شهرداری ها در نصب و راه اندازی و در بعضی موارد جمع آوری سایت های تلفن همراه است.
آذری جهرمی با اشاره به ارزیابی سازمان تنظیم مقررات در حوزه كیفیت ارتباطات، خاطرنشان كرد: میزان قطعی مكالمات و عدم آنتن دهی در یكی از اپراتورها در شرایط مناسبی نیست و در دو اپراتور دیگر هم در تمام شهر تهران كیفیت مناسبی ارائه نمی كنند و این سبب نارضایتی مردمی شده است.
وی با اشاره به اینكه در شهرستان ها مشكلات متفاوتی در این حوزه وجوددارد، اضافه كرد: در مناطقی كه به نسل 3 و 4 مجهز شده اند به علت تبدیل تكنولوژی و كامل نبودن شبكه در مواقعی ارتباط برقرار نمی شود و ارائه سرویس دچار مشكل است.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تاكیدكرد: كیفیت ارتباطات در شبكه تلفن همراه از بهمن و اسفندماه 95 كه در شرایط نامطلوبی قرار داشت تا كنون رو به بهبود بوده است.
همچنین در این جلسه مدیران عامل شركت های همراه اول، ایرانسل و رایتل مشكلات خویش را در توسعه و ارتقای كیفیت شبكه تلفن همراه با وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مطرح كردند.
عدم همكاری شورای شهرها و شهرداری های كشور، جمع آوری سایت ها توسط مراكز مختلف، ممانعت های مردمی بدلیل تصور درباره تاثیرامواج، ساخت مجتمع ها و برج های جدید در شهرها و دریافت عوارض های محلی از اپراتورها، از مشكلات مهمی بود كه مدیران عامل اپرتورهای تلفن همراه در این جلسه مطرح كردند.


5656

زمان: 00:41:13
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 4621
امتیاز: 5.0
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل