فروشگاه های اپل تعطیل شد

به گزارش بی بدیل پرداز اپل در كنار بسیاری دیگر از فروشگاه های آمریكایی از تعطیلی و بسته شدن تمامی فروشگاه های خرده فروشی خود در كشورهای مختلف به منظور پیشگیری از انتشار ویروس كرونا اطلاع داده است.
فروشگاه های اپل تعطیل شد
به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از ایسنا، برمبنای خبری كه در رویترز آمده است، اپل كه بدون شك یكی از بزرگترین غول های تكنولوژی در جهان و ایالات متحده آمریكا محسوب می شود، اخیرا اعلام نموده كه بمنظور حفظ سلامت و بهداشت جوامع و جلوگیری از انتشار بیشتر ویروس كرونا تمامی فروشگاه های خرده فروشی خودرا در جهان تعطیل خواهدنمود.
این در حالیست كه بسیاری دیگر از شركت های آمریكایی نیز به تعطیلی و بستن فروشگاه های خود در كشورهای مختلف اقدام نموده اند.
برمبنای اطلاعیه ای كه در وب سایت رسمی این شركت انتشار یافته است، تمامی فروشگاه های خرده فروشی اپل در كشورهای مختلف به جز چین تا تاریخ ۲۷ مارس سال جاری میلادی تعطیل خواهد شد.
از دیگر شركت هایی كه به بستن فروشگاه های خود اقدام نمودند می توان به اپراتورهای مخابراتی ورایزن و تی موبایل اشاره نمود كه اعلام نموده اند: تمامی فروشگاه های خودرا در ایالات متحده آمریكا بطور موقت تا اطلاع ثانوی تعطیل خواهند كرد.
آنها در بیانیه های انتشار یافته خود عنوان كرده اند كه این اقدام بمنظور قطع زنجیره انتقال و انتشار ویروس خطرناك كرونا و ترغیب كاربران و شهروندان به ماندن در منزل صورت گرفته است.
ویروس خطرناك و مرگبار كرونا با سر منشأ چین تابحال بالغ بر ۱۵۳ هزار نفر را در كشورهای مختلف جهان درگیر و آلوده كرده و جان بیش از ۵۷۰۰ نفر را نیز گرفته است.زمان: 21:55:29
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 2915
امتیاز: 5.0
تگهای خبر: اپراتور , اپل , تكنولوژی , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل