حضور همراه اول در سومین نمایشگاه كار ایران همراه با اتاق یادگیری

بی بدیل پرداز: همراه اول با شعار «یك همكاری معتبر» در سومین رویداد نمایشگاهی كار حضور دارد.
حضور همراه اول در سومین نمایشگاه كار ایران همراه با اتاق یادگیری

به گزارش اداره كل ارتباطات شركت ارتباطات سیار ایران، سومین نمایشگاه كار ایران به مدت سه روز از پنجشنبه (۱۷ بهمن ماه) در محل بوستان گفتگوی تهران شروع به كار می كند كه «همراه اول» نیز در سالن تهران غرفه ۶ حضور دارد.
نمایشگاه كار، رویدادی است كه در آن سازمان ها با موقعیت های شغلی خود حاضر شده و فرصت می یابند تا با كارجویان ملاقات كرده و در یك فضای رقابتی نسبت به جذب نفرات مورد نظر اقدام نمایند.
استخدام در معتبرترین سازمان های كشور، امكان ملاقات حضوری و گفتگو با مدیران جذب و استخدام و آشنایی با فرهنگ سازمانی شركت های معتبر همچون خاصیت های برگزاری این رویداد برای كارجویان عنوان شده است.
واحد منابع انسانی همراه اول ضمن حضور در این رویداد ملی، با برگزاری بیشتر از ۲۰ كارگاه تخصصی و تجربی در چارچوب اتاق یادگیری(Learning room) به انتقال دانش و تجارب در حوزه كاری اولین و بزرگترین اپراتور تلفن همراه كشور می پردازد.
در این نمایشگاه سه روزه كارگاه هایی با عناوین «روندهای جدید استخدام در ۲۰۲۰»، «چگونه در شركت های بزرگ استخدام شویم؟»، «مالی، شریك تجاری كسب و كار یك اپراتور»، «چگونه یك كمپین تبلیغاتی طراحی كنیم؟»، «اقتصاد دیجیتال، دنیای جدیدی كه در آنیم»، «طرح كسب و كار، چگونه كسب و كارمان را بازسازی كنیم»، «IOT، همه چیز به هم وصل خواهد شد»، «AI، هوشی برای ساماندهی جنگل داده ها»، «بلاكچین، دنیای آینده تحت كنترل همه و هیچكس»، «نقشه راه و تكنولوژی های اینترنت اشیاء»، «۵G، نسل پنجم شبكه های موبایل»، «هوش مصنوعی در شبكه های نسل آینده موبایل» انجام می شود.
حضور در این كارگاه ها برای علاقه مندان آزاد و رایگان اعلام شده است.
همراه اول با حضور در غرفه ۶ سالن تهران واقع در مجتمع نمایشگاهی بوستان گفتگو، از ساعت ۹: ۳۰ تا ۱۸ میزبان بازدیدكنندگان و كارجویان است.
۲۱۲۱


منبع:

زمان: 20:26:47
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 3680
امتیاز: 5.0
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل