تا 100گیگ اینترنت در دوشنبه سوری دی ماه همراه اول

بی بدیل پرداز: همراه اول این ماه هم در چارچوب طرح «دوشنبه سوری» به مشتركان خود تا 100 گیگابایت اینترنت رایگان هدیه می دهد.
تا 100گیگ اینترنت در دوشنبه سوری دی ماه همراه اول

به گزارش اداره كل ارتباطات شركت ارتباطات سیار ایران، بمنظور تكریم و افزایش رضایتمندی مشتركان، همراه اول در آخرین دوشنبه هر ماه با ارائه هدایایی در چارچوب طرح «دوشنبه سوری»، به استقبال آنها می رود كه این استقبال در دی ماه از مشتركان یوسیمی گرم تر خواهد بود.
همراه اولی ها می توانند برای شركت در این طرح فراگیر و استفاده از بسته های اینترنت رایگان یك روزه، در دوشنبه اختتام هر ماه با شماره گیری #۶۴*۱۰۰* از پیشنهادهای «دوشنبه سوری» این اپراتور بهره مند شوند.
در همین راستا دوشنبه سوری ماه جاری روز دوشنبه ۳۰ دی ماه انجام می شود. هدایای در نظر گرفته شده برای این دوشنبه سوری بسته های اینترنت ۵۰۰ مگابایت تا ۱۰۰ گیگابایت یك روزه (۵ بامداد تا ۵ عصر) است كه به تمامی مشتركان دائمی، اعتباری و انارستان با شماره گیری كددستوری مذكور، به صورت تصادفی تعلق می گیرد.
لازم به ذكر است تمامی مشتركان تا ساعت ۲۳: ۵۹ دوشنبه ۳۰ دی فرصت دارند با شماره گیری كددستوری «ستاره ۱۰۰ ستاره ۶۴ مربع» بسته خودرا فعال كنند.
2121


منبع:

زمان: 23:50:27
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 4140
امتیاز: 5.0
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل