شیائومی سلطان بازار مچ بندهای هوشمند

بی بدیل پرداز: شركت شیائومی موفق شده است در سه ماهه سوم سال جاری میلادی بازار مچ بندهای هوشمند در جهان را تحت سلطه خود قرار دهد.
شیائومی سلطان بازار مچ بندهای هوشمند
به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از ایسنا، از آنجایی كه گجت های هوشمند همچون ساعت های هوشمند در بین كاربران در سراسر جهان از محبوبیت و استقبال بی نظیری برخوردار شده است، بنظر می رسد كه این محصولات در مدت زمان اندكی توانستند نظر و رضایت كاربران و مشتریان را به خود جلب كنند و سهم قابل توجهی از بازارهای جهانی را به خود اختصاص دهند.
برمبنای آمارهای انتشار یافته در گزارشی كه در وب سایت gsmarena آمده است، سهم فروش مچ بندهای هوشمند در سه ماهه سوم سال جاری میلادی شاهد یك رشد ۶۵ درصدی بوده كه در این میان شیائومی موفق شده است بیشترین سهم در بازارهای جهانی را به خود اختصاص دهد.
این در حالیست كه گزارش قبلی انتشار یافته از طرف كارشناسان و مفسرین فعال در موسسه تحقیقاتی IDC در هفته قبل از رتبه نخست شركت آمریكایی اپل در فروش گجت های شنیدنی هوشمند همچون ایربادهای بی سیم در سومین فصل سال ۲۰۱۹ میلادی آگاهی داده بود.
اما حالا كارشناسان فعال در موسسه تحقیقاتی Canalys در گزارشی اعلام نموده اند كه شیائومی موفق شده است در سه ماهه سوم سال جاری میلادی به جایگاه نخست و برتر در فروش گجت های پوشیدنی همچون مچ بندهای هوشمند و ردیاب های تناسب اندام و سلامتی نائل شود و از سایر رقبای سرسخت و قدرتمند خود پیشی بگیرد.
طبق آمار، شیائومی ۱۲.۲ میلیون دستگاه در این بازه زمانی به فروش رسانده است و با رساندن سهم خود به ۲۷ درصد از بازارهای جهانی توانست در مقایسه با مدت مشابه سال قبل رشدی ۷۴.۴ درصدی را برای خود رقم بزند.
پس از این شركت چینی نوظهور، اپل با اختصاص ۱۵ درصد از بازارهای جهانی در جایگاه دوم قرار گرفته است.
هواوی نیز با اختصاص ۱۳ درصد از سهم بازار و فروش ۵.۹ میلیون دستگاه گجت پوشیدنی هوشمند در رتبه سوم جای گرفته است كه بخش اعظمی از میزان فروش آن به بازار چین متعلق می باشد.
سهم شركت های فیت بیت و سامسونگ در فروش گجت های پوشیدنی هوشمند نیز به ترتیب به ۸ درصد و ۶ درصد رسیده است. فیت بیت در این میان تنها شركتی بوده كه نسبت به مدت مشابه سال قبل شاهد هیچ رشد و افزایشی نبوده است.
منبع:

زمان: 17:59:05
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 4170
امتیاز: 5.0
تگهای خبر: اپل , دستگاه , سامسونگ , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل