مثل یك روح از گوگل مپ استفاده كنید!

بی بدیل پرداز: كاربران گوشیهای آیفون از این پس قادر خواهند بود در اپلیكیشن نقشه گوگل مپ از حالت ناشناس (incognito mode) استفاده كنند.
مثل یك روح از گوگل مپ استفاده كنید!
به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از ایسنا، ماه اكتبر سال جاری میلادی بود كه شركت گوگل اعلام نمود در جدیدترین نسخه به روزرسانی شده از اپلیكیشن نقشه گوگل مپ (Google Maps)، حالت ناشناس (incognito mode) برای بهره مندی كاربران گوشی و دستگاههای مبتنی بر سیستم عامل اندروید اضافه شده است.
حالت ناشناس در گوگل مپ به كاربران این امكان را می دهد تا تاریخچه كاوشهای آنها در این اپلیكیشن و همینطور لوكیشن و سفرهای آنها در حساب كاربری گوگل آنها به ثبت نرسد. این بدان معناست كه انگار از گوگل مپ هیچ استفاده ای نكرده و به صورت كاملا ناشناس و غیرقابل تشخیص به جستجوی موقعیت های مكانی مختلف در آن پرداخته اند.
كاربران گوشیهای اندرویدی كه از چندماه پیش تابحال از این توانایی جذاب و كاربردی در گوگل مپ به شدت استقبال كرده بودند، حالا به نظر می آید كه كاربران گوشیهای آیفون هم قادر خواهند بود با رفتن به پلت فرم فروشگاه اپ استور اپل جدیدترین نسخه iOS از گوگل مپ را دریافت، داتلود و نصب كنند.
طبق گزارش وب سایت phonearena، همینطور گوگل اخیرا از افزودن یك قابلیت جدید به نسخه اندرویدی این اپلیكیشن تحت عنوان bulk delete اطلاع داده كه مقرر است در ماههای آینده منتشر و عرضه شود. بدین ترتیب كاربران قادر خواهند بود تمامی لوكیشن های موجود در گوگل مپ خویش را از تاریخچه این اپلیكیشن حذف نمایند بگونه ای كه معلوم نشود از چه موقعیت های مكانی و مسیرهایی تردد كرده اند.


منبع:

زمان: 22:16:34
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 4199
امتیاز: 5.0
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل