چگونه گوشی هوآوی خودرا با كامپیوتر مدیریت كنیم؟

بی بدیل پرداز: ارتباط گوشی هوشمند با كامپیوتر و لپ تاپ، یكی از برجسته ترین نكته هایی است كه نه تنها در حوزه نیازهای ضروری كاربران قرار می گیرد، بلكه سازندگان نیز چاره هایی را برای آن ارائه می دهند. برنامه HUAWEI HiSuite همچون برترین این نوع نرم افزارهاست كه در ادامه به سراغ معرفی و آموزش آن خواهیم رفت.
چگونه گوشی هوآوی خودرا با كامپیوتر مدیریت كنیم؟
با HUAWEI HiSuite آشنا شوید
مطمئن ترین راه برای آپدیت گوشی یا مدیریت فایل و داده های آن، استفاده از ابزار و برنامه های اختصاصی سازنده گوشیهای هوشمند است. HiSuite برنامه اختصاصی شركت هوآوی است كه نه تنها در مدیریت فایل و داده های ذخیره شده در گوشیهای این برند مورد استفاده قرار می گیرد، بلكه می تواند در روند آپدیت و به روزرسانی نیز برنامه ای مطمئن و كارآمد باشد.
امكان به روزرسانی به بهترین شكل و ساده ترین راه
نخستین قابلیت HUAWEI HiSuite را می توان در به روزرسانی بدون دردسر گوشیهای هوشمند این كمپانی جست وجو كرد. به دو شیوه می توان گوشیهای هوشمند را به روزرسانی كرد؛ اتصال آنها به كامپیوتر یا استفاده از خود گوشی برای به روزرسانی (OTA). هوآوی همچون برندهایی است كه به شكل مستمر در ارائه آپدیت های نرم افزاری به هر دو روش، بهبودهای كلی، وصله های امنیتی و... فعالیت گسترده دارد.
به روزرسانی های فوق بیشتر اوقات موجب بهبود عملكرد و كارایی گوشیهای این شركت شده و بهتر است كه فرصت نصب آنها را از دست ندهیم. بعضی از كاربران، موفق به نصب یا دریافت بروزرسانی به صورت OTA نشده و بهترین راه برای آنها استفاده از برنامه HiSuite است. دلیلهای عدم دریافت آپدیت از طرف گوشیهای موبایل، نقص در ارائه دهنده سرویس اینترنت یا مشكلاتی است كه به سبب قدیمی شدن نرم افزار فعلی به وجود می آید.
یكی از خاصیت های HUAWEI HiSuite امكان نصب آخرین رابط های كاربری EMUI است. جهت استفاده از HiSuite با هدف آپدیت گوشی، رعایت چند نكته ضروری است؛ نخست آن كه باتری گوشی تا 50 درصد شارژ داشته باشد. دوم آنكه هنگام روند به روزرسانی، كابل USB را جدا نكرده و گوشی موبایل را به هیچ وجه نباید خاموش كرد.
كنترل و مدیریت كامل اطلاعات گوشی بر روی لپ تاپ یا كامپیوتر
پس از خاصیت آپدیت، دومین قابلیت HiSuite امكان مدیریت گوشی موبایل به وسیله كامپیوتر یا نوت بوك است. كاربران قادرند روی كامپیوترهای شخصی خود، به پیام ها، داده های شبكه های اجتماعی، تصاویر، ویدئوها، مدیریت برنامه های نصب شده و در نهایت تمام فایل ها دسترسی پیدا كرده و آنها را مدیریت كنند. علاوه بر مدیریت، امكان مشاهده و اطلاع از تمامی جزئیات آنها، در HiSuite فراهم گشته است.
ارتباط گوشیهای هوشمند با كامپیوترهای شخصی، می تواند بوسیله یك رابط USB صورت می گیرد و نقل و انتقال فایل ها، حتی بدون استفاده از برنامه های نرم افزاری جانبی میسر می شود. با این وجود، خاصیت برتر HiSuite گزینه ها و قابلیت های بسیار زیاد و محیط امن آن است.
HiSuite در پشتیبان گیری از اطلاعات نیز یك نرم افزار كارآمد است. امكان تهیه نسخه پشتیبان به منظور جلوگیری از نابودی داده های شما، یك خاصیت تحسین برانگیز و البته ضروری در این برنامه است. همین طور قابلیت بازیابی گوشی موبایل در صورت بروز نقص های فنی، مشكلاتی كه برای برنامه های نصب شده به وجود می آید یا حتی هرگونه خطا، در برنامه HiSuite تعریف شده است. آموزش راه اندازی و شناسایی اولیه برنامه HiSuite برنامه HiSuite برای سیستم عامل های مك و ویندوز دردسترس است. ابتدا آخرین نسخه برنامه را دانلود كرده و سپس بر روی لپ تاپ یا كامپیوتر خود نصب كنید. گوشی با كابل USB به كامپیوتر شخصی متصل باشد. در صورتیكه در گوشی موبایل پیام تایید به منظور ارتباط HDB را مشاهده كردید، به آن اجازه استفاده دهید.
در صورتیكه این پیام بر روی گوشی شما ظاهر نشد، با رفتن به بخش تنظیمات، گزینه HDB را بوسیله بخش جستجو، پیدا كنید. این تنظیمات در قسمت امنیت (Security) قرار گرفته است.
پروسه شناسایی گوشی شما بعد از باز كردن برنامه HiSuite به صورت خودكار شروع می شود. با نمایش مدل گوشی، از شناسایی آن اطمینان حاصل خواهید كرد.
سپس گزینه های برنامه HiSuite را با یك رابط كاربری بسیار ساده و كاربردی مشاهده خواهید كرد. در صورت نیاز به به روزرسانی گوشی هوشمند خود، می توانید از قسمت Update، آخرین به روزرسانی های احتمالی را چك كنید. در تب های Data Backup و System Restoration می توانید به تهیه نسخه پشتیبان و بازگردانی اطلاعات بپردازید. ۲۱۲۱


منبع:

زمان: 16:53:43
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 3765
امتیاز: 5.0
تگهای خبر: آموزش , اینترنت , بازی , سیستم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل