محاسبه مصرف آزاد اینترنت زائرین اربعین در چارچوب بسته های رومینگ

به گزارش بی بدیل پرداز همراه اول از محاسبه تمامی مصارف اینترنتی زائرین اربعین در چارچوب بسته های ویژه این ایام اطلاع داد.
محاسبه مصرف آزاد اینترنت زائرین اربعین در چارچوب بسته های رومینگ

به گزارش اداره كل ارتباطات شركت ارتباطات سیار ایران، هم زمان با آخر مراسم اربعین حسینی (ع) و بدنبال استقبال بی سابقه مشتركین همراه اول از خدمات رومینگ عرضه شده توسط این اپراتور، مصارف آزاد اینترنت رومینگ زائرین در چارچوب بسته های رومینگ ویژه این ایام محاسبه می گردد.
این اطلاعیه با اشاره به دستور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) به اپراتور اول تلفن همراه، تاكید كرده است، تمامی مصارف اینترنتی زائرین در چارچوب بسته های رومینگ ویژه ایام اربعین بازمحاسبه شده و مازاد پرداختی در صورت وجود به مشتركین بازگردانده خواهد شد.
همراه اول در این اطلاعیه تصریح كرده است: «اساساً هزینه های رومینگ بر مبنای نرخ اعلامی توسط اپراتورهای كشور میزبان تعیین می شود و در عرضه خدمت رومینگ به زوار اربعین حسینی (ع) هم بنای این اپراتور، عرضه خدمات رومینگ به قیمت تمام شده بوده و هزینه های مصرف تنها با لحاظ بهای لینك های بین المللی و هزینه های ارزی پرداختی به اپراتورهای كشور میزبان محاسبه شده است.»
بنا بر این اطلاعیه ما به التفاوت نرخ مصرف آزاد اینترنت و بسته های رومینگ در چارچوب «بستانكاری» در قبوض مشتركان دائمی و اعمال «شارژ» در حساب مشتركان اعتباری، منظور خواهد شد.
2121

زمان: 22:56:08
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 3705
امتیاز: 5.0
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل