تلویزیون را صدا كن!

به گزارش بی بدیل پرداز هوش مصنوعی دنیای متفاوتی برای ما ساخته است. پشت سر بیشتر شبكه های اجتماعی، سایت ها، گجت ها و البته شركت های بزرگ فناوری هوش مصنوعی نقش بازی كرده و كارها را بسیار راحت تر از چیزی كه تصور كنید انجام می دهد. شاید تا چند سال قبل هوش مصنوعی متعلق به كسب كارهای بزرگ بود و اثری از آن در خانه ما پیدا نمی شد. ولی حالا بسیار قابل دسترس تر از گذشته شده و می توانید با خرید محصولات سال 2019 و یا حتی 2018 از آن در منزل خود استفاده كنید.
تلویزیون را صدا كن!
ذهنتان جای دور نرود. فكر نكنید مقرر است دستگاهی عجیب وارد منزل كنید. هوش مصنوعی كاملاً با همان وسایل همیشگی خانه های ما یكی شده و راحتی را به منزلمان آورده است. مثلاً همین تلویزیون را در نظر بگیرید. تلویزیون های جدید ال جی با بهره گیری از هوش مصنوعی می توانند شما را به آینده تماشای تلویزیون ببرند. ولی چگونه؟ در تلویزیون ها ال جی هوش مصنوعی به كمك دستیارهای صوتی تلاش می كند نیاز شما را تشخیص داده و خیلی از دستورهای شما را بدون حتی تكان دادن یك انگشت انجام دهد. پس از معرفی دستیار گوگل در تلویزیون های ۲۰۱۸ ال جی مجهز به هوش مصنوعی، ال جی با پشتیبانی از الكسا در تلویزیون های 2019 خود انتخاب ها و گزینه های بیشتری به این تلویزیون ها افزوده است. كاربران با استفاده از برنامه كاربردی الكسا در تلویزیون های سازگار ال جی می توانند از تلویزیون سؤال بپرسند، لوازم خانگی هوشمند را كنترل كنند و بیشتر از ۹۰ هزار مهارت الكسا و خیلی امكانات دیگر را در اختیار داشته باشند؛ همه این كارها بدون احتیاج به دستگاه جانبی و جداگانه میسر می شود. تلویزیون های ۲۰۱۹ ال جی می توانند صدها فرمان صوتی و درخواست های پیچیده تر از قبل را به لطف وجود فناوری پیشرفته تر تشخیص صدای مكالمه در هوش مصنوعی ThinQ AI ال جی بفهمند.
با استفاده از دستگاه های دارای آمازون الكسا، كاربران می توانند به قابلیت های مختلفی مثل كنترل صدا، اجرای برنامه، متوقف كردن، شروع كردن و جلو زدن برنامه، دسترسی داشته باشند و درعین حال كانال مدنظرشان را برگزیده و به جستجوی محتوای موردنظر خود بپردازند.
كاربران می توانند قابلیت های پیشرفته صوتی مبتنی بر هوش مصنوعی را به وسیله خصوصیت های منحصربه فرد الكسای آمازون روی تلویزیون های دارای هوش مصنوعی ال جی تجربه كنند. بعنوان مثال شما می توانید به انگلیسی بگویید: «الكسا، صدای تلویزیون در هال را زیاد كن» و یا «الكسا كانال تلویزیون را به كانال شبكه National Geography تغییر بده». همینطور می توانید برنامه خاصی را روی تلویزیون اجرا كنید. مثلاً بگویید: الكسا از ال جی بخواه تا یوتیوب را روی تلویزیون داخل اتاق خواب اجرا كند» این كار بدون احتیاج به صحبت كردن از راه ریموت كنترل جادویی ال جی (Magic Control) قابل اجرا می باشد.
به علاوه تلویزیون های امسال OLED و مدلهای منتخب از NanoCell ال جی از AirPlay 2 و HomeKit اپل برای پخش آسان محتوای صوتی و تصویری آنلاین و اتصال به لوازم خانگی هوشمند اپل پشتیبانی كنند. پشتیبانی از فناوری AirPlay 2 اپل در تلویزیون های هوش مصنوعی ال جی به كاربران امكان می دهد تا بدون هیچ زحمتی فیلم، موسیقی و عكس را از راه برنامه كاربردی تلویزیون اپل به صورت مستقیم در تلویزیون هوشمند ال جی پخش كنند. فناوری HomeKit اپل هم پشتیبانی می شود و مشتریان می توانند تجربه مشاهده خویش را با كمك Home app و Siri به راحتی كنترل كنند.
خلاصه با تلویزیون های ال جی فقط كافی است لم بدهید و از تلویزیون چیزی بخواهید. بدون تكان دادن دست یا بلند شدن از جای خود، همه چیز آن گونه كه می خواهید انجام می شود. به همین راحتی!
2121

زمان: 13:52:05
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 3921
امتیاز: 5.0
تگهای خبر: آنلاین , اپل , بازی , پیشرفت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل