تسلا سردمدار سرچ های اینترنتی برای خودرو های برقی

بی بدیل پرداز: در بالغ بر ۷۷ درصد از جست و جوهای اینترنتی كاربران درباره خودرو های برقی، نام خودرو های تسلا بویژه مدل ۳ می درخشد.
تسلا سردمدار سرچ های اینترنتی برای خودرو های برقی
به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از ایسنا، تازه ترین اخبار و گزارش های انتشار یافته در وب سایت clean technica نشان داده است كه بالغ بر ۷۷.۳ درصد از جست وجوهای كاربران علاقمند به خودرو های برقی در گوگل شامل كلمه تسلا می شود.
شركت تسلاموتورز كه یكی از خودروسازان نوظهور و جاه طلب آمریكایی به حساب می آید و برنامه های گوناگونی برای تولید و توسعه خودرو های تمام برقی و الكتریكی دارد، تابحال توانسته است با معرفی و عرضه خودرو های برقی لوكس و قدرتمندی همچون تسلا مدل ۳، مدل اس و مدل ایكس خویش را به خوبی در دل مشتریان و همینطور بازارهای جهانی جا كند و نظر و توجه خیل عظیمی از علاقمندان به خریداری و استفاده از وسائل نقلیه پاك و دوستدار محیط زیست را به سمت و سوی خود جلب نماید.
حالا به نظر می آید كه این شركت توانسته است با جلب اعتماد بخش عظیمی از مشتریان در بازارهای جهانی، عملكرد موفقیت آمیزی را برای خود به ثبت برساند بگونه ای كه بالغ بر ۷۷ درصد از جست وجوهای اینترنتی كاربران در مورد خودرو های برقی در موتور جستجوی گوگل، حاوی كلمه "تسلا" است.
همینطور در این گزارش آمده است، تسلا مدل ۳ پر بسامدترین كلمه مورد جست و جوی كاربران در گوگل به خصوص در كشورهای ایالات متحده آمریكا، كانادا، استرالیا و چین بوده است.
به عقیده كارشناسان و تحلیلگران فعال در حوزه تحلیل بازارهای خودرو نشان داده است كه خیلی از مشتریان احتمالی خودرو های برقی و الكتریكی، تلاش دارند كه با تحقیق بیشتر در مورد خودرو های مناسب و باكیفیت برقی كه بزرگترین، بهترین و موفق ترین مظهر آن، خودرو های تسلا مدل ۳ قصد دارند به خریداری و استفاده از آنها روی بیاورند.
خودروی تسلا مدل ۳ در اوایل سال ۲۰۱۶ میلادی به صورت عمومی معرفی و ارائه شد و تسلا پیش بینی نمود كه تا آخر سال ۲۰۱۷ قادر خواهد بود بالغ بر پنج هزار دستگاه از این مدل را به مرحله تولید و عرضه برساند.
به نظر می آید كه با افزایش محبوبیت خودرو های برقی بعنوان وسایل نقلیه پاك و دوستدار محیط زیست و همینطور استقبال بی نظیر مشتریان و خریداران از این گونه خودرو ها، شركت های خودروسازی بیشتری به فكر تولید و عرضه خودرو های الكتریكی، لوكس و قدرتمند افتاده و با یكدیگر بر سر معرفی محصولات بهتر و باكیفیت تر به رقابت تنگاتنگی بپردازند.
منبع:

زمان: 17:23:59
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 3807
امتیاز: 5.0
تگهای خبر: اینترنت , تولید , دستگاه , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل