تقسیم سود ۴۱۶ ریالی برای مخابرات ایران

به گزارش بی بدیل پرداز مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شركت مخابرات ایران، امروز برگزار و مبلغ ۴۱۶ ریال سود به ازای هر سهم مخابرات ایران به سهامداران اختصاص داده شد.
تقسیم سود ۴۱۶ ریالی برای مخابرات ایران
به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از ایسنا، در مجمع عمومی امروز صاحبان سهام مخابرات ایران، بعد از عرضه گزارش های حسابرسی، صورت های مالی منتهی به ۲۹ اسفند سال ۱۳۹۷ مورد تصویب قرار گرفت.

تمام شركت های بورسی لازم است یك مجمع عمومی به صورت سالیانه برای عرضه گزارش از عملكرد سال قبل خود تشكیل دهند كه بدین منظور در مجمع امسال هم تعیین سود سهامداران با عنایت به قرائت گزارش مالی و اجرایی توسط هیئت رئیسه، عرضه گزارش حسابرس، تصویب پاداش سالیانه هیئت مدیره و تعیین برخی تكالیف جهت شركت در بخش های مختلف انجام شد.

بعد از عرضه گزارش های حسابرسی و بررسی و تصویب صورت های مالی مقدر شد مبلغ ۴۱۶ ریال سود برای هر سهم صاحبان سهام مخابرات توزیع شود. همینطور در این نشست پاداش اعضای حقوقی هیئت مدیره بر مبنای پاداش سال قبل تعیین شد.
مدیرعامل شركت مخابرات ایران در مجمع عمومی سالیانه شركت با تاكید بر استفاده از فناوری های نسل نوین در حوزه های ارتباطات ثابت و سیار اعلام نمود: رونق تولید و توجه به سرمایه انسانی، مهم ترین پیشران های توسعه شركت است.
بنا بر اعلام شركت مخابرات ایران، سید مجید صدری در مجمع عمومی عادی سالیانه شركت مخابرات ایران با اشاره به اینكه شعار رونق تولید، كلید حل تمام مشكلات اقتصادی می باشد اضافه كرد: شركت مخابرات ایران با پایبندی به این شعار و علیرغم محدودیت های مختلف از جهات تعرفه ای و درآمدی تمام تلاش خویش را به منظور تضمین سود سهامداران و خدمت رسانی به مشتریان در سراسر كشور و رفع دغدغه های كاركنان به كار بسته است.
وی ادامه داد: همكاری در فضای تعاملی حوزه ICTكشور از دیگر اولویت های فعالیت شركت مخابرات ایران است و بدین منظور مدلهای توسعه عملیاتی شركت در بخش های مختلف مانند توسعه بازار، توسعه سرویس های باندل، تحول در بخش زیرساخت های شبكه و فناوری اطلاعات و تسهیل عرضه سرویس به تمام مشتریان در سراسر كشور را دنبال می نماییم.
مدیرعامل شركت مخابرات ایران همینطور اظهار نمود: تمام كاركنان و مدیران شركت مخابرات ایران در راه خدمت رسانی به ذینفعان شركت و در جهت دستیابی به چشم انداز اقتصاد دیجیتال با استفاده از تولید داخلی و توجه به سرمایه های ملی گام برمی دارند.زمان: 14:24:22
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 3967
امتیاز: 5.0
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل