عزم جدی گوگل برای مقابله با پیام های آلوده و مخرب

بی بدیل پرداز: گفته می گردد نسخه جدید اپلیكیشن پیام رسان اندروید مسیجز قادر خواهد بود به مقابله با پیام های آلوده، مخرب و مزاحم بپردازد.
عزم جدی گوگل برای مقابله با پیام های آلوده و مخرب

به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از ایسنا، به نظر می آید كه گوگل عزم خویش را برای مقابله با پیام های آلوده و مزاحمی كه برای كاربران مشكل و دردسر تولید می كند، جزم كرده است تا به كاربرانش این امكان را بدهد تا با خیال آسوده بدون آنكه ذره ای نگران امنیت سایبری اطلاعات خود و دستگاه خود باشند، بتوانند از اپلیكیشن پیام رسان اندروید مسجیز استفاده كنند.

این اپلیكیشن كه به عنوان اپلیكیشن پیام رسان پیش فرض بر روی گوشیهای پیكسل گوگل نصب شده است، قابلیت محافظت از اطلاعات و حریم خصوصی كاربران را دارد و به آنها این امكان را می دهد تا دیگر نگران آلوده شدن دستگاه خود با پیام های آلوده، مخرب و مزاحم موسوم به پیام های اسپم (Spam messeges) نباشند.

بر اساس گزارش دیجیتال ترندز، البته گوگل به عنوان توسعه دهنده این اپلیكیشن هنوز اطلاعات و جزئیات دقیقی از نحوه عملكرد قابلیت مذكور در این اپلكیشن عرضه نداده است، ازاین رو هنوز كاربران از نحوه مسدودسازی پیام های اسپم و عدم دسترسی هكرها و مجرمان سایبری به اطلاعات شخصی كاربران اطلاعی ندارند.
زمان: 14:14:12
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 3769
امتیاز: 5.0
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل