باتری گوشیهای قبلی بهتر از گوشیهای جدید است!

بی بدیل پرداز: آزمایش های صورت پذیرفته بر روی نسل های مختلف گوشیهای آیفون نشان داده است باتری های بكاررفته در گوشیهای جدید عملكرد ضعیف تری در مقایسه با گوشیهای قبلی دارند.
باتری گوشیهای قبلی بهتر از گوشیهای جدید است!

به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از ایسنا، باتوجه به آنكه ظرفیت و قدرت باتری گوشیهای هوشمند این روزها از اهمیت خاص و بسزایی برخوردار شده است، اخیرا محققان و دانشمندان فعال در حوزه فناوری با تحقیقات و آزمایش هایی كه بر روی نسل های مختلف گوشیهای هوشمند با برندهای مختلف انجام داده اند، گزارشی عرضه و منتشر نموده اند كه نشان می دهند باتری گوشیهای قدیمی و مدلهای قبلی آیفون ظرفیت و عملكرد به مراتب بهتر و بیشتری داشتند.

البته به قول واشنگتن پست، این مورد مختص گوشیهای آیفون نیست و گریبانگیر برخی دیگر از گوشیهای اندرویدی هم شده است.

آنها در تشریح این مورد خاطرنشان كردند كه گوشی جدید پرچمدار آیفون ۱۰ اس ۲۱ دقیقه زودتر از نسل قبلی خود یعنی آیفون ۱۰ (ایكس) شارژ خالی می كند و گوشی جدید پیكسل ۳ هم حدودا یك ساعت زودتر از نسل قبلی خود یعنی گوشی پیكسل ۲ به شارژ دوباره نیاز پیدا می كند.

البته در این گزارش همینطور عنوان شده است كه آیفون ایكس آر تنها موردی است كه در این مورد مستثنی واقع شده است و آن هم بهره مندی از صفحه نمایش ال سی دی (LCD) بجای اولد (OLED) است. این نوع نمایشگر با اینكه بعضی از قابلیت های پنل های اولد همچون كیفیت بالای صفحه را دارا نیست اما شارژ بسیار كمتری در مقایسه با نوع اولد مصرف می كند.

در آخر این گزارش، محققان در نهایت به مرور و بررسی مختصری بر مدت زمانی كه گوشیهای آیفون قادر به حفظ شارژ هستند، می پردازند:

آیفون ایكس آر: ۱۲ ساعت و ۲۵ دقیقه

آیفون ۸ پلاس: ۱۰ ساعت و ۱۰ دقیقه

آیفون ۱۰ اس مكس: ۱۰ ساعت و ۶ دقیقه

آیفون ۸: ۹ ساعت و ۵۱ دقیقه

آیفون ۱۰ (ایكس): ۹ ساعت و ۳۰ دقیقه

آیفون ۱۰ اس: ۹ ساعت و ۹ دقیقه
زمان: 12:49:46
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 4824
امتیاز: 5.0
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل