محدودیت كاراكتر در نام كاربری توییتر افزایش یافت

به گزارش بی بدیل پرداز توییتر اعلام نموده است كه محدودیت تعداد كاراكترهای نام كاربری كاربران خویش را به ۵۰ كاراكتر افزایش داده است.
محدودیت كاراكتر در نام كاربری توییتر افزایش یافت

به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از ایسنا، به نقل از وب سایت سی نت، بعد از آنكه خبر افزایش محدودیت تعداد كاراكترهای قابل ارسال در شبكه اجتماعی توییتر به ۲۸۰ كاراكتر انتشار یافت، هم اكنون گزارش ها حاكی از آن است كه توییتر محدودیت تعداد كاراكترها در نام كاربری كاربران را هم از ۲۰ كاراكتر به ۵۰ كاراكتر افزایش داده است.
هفته گذشته بود كه توییتر محدودیت تعداد كاراكترهای قابل ارسال و انتشار در هر توییت را از ۱۴۰ به ۲۸۰ كاراكتر افزایش داد. هم اكنون این شبكه اجتماعی محبوب و پر طرفدار اعلام كرده است كه محدودیت كاراكترهای نام كاربری یا نام ظاهری در توییتر را به دو برابر افزایش داده است. با افزودن این قابلیت جدید، كاربران قادر خواهند بود به جای نام های حداكثر تا ۲۰ كاراكتر، برای خود نام هایی تا سقف ۵۰ كاراكتر را برگزینند.

این قابلیت جدید برای آن دسته از كاربرانی كه در عرصه كسب و كار فعالیت می كنند، خبر بسیار خوشایندی به حساب می آید چون كه قادر خواهند بود نام های كسب و كار خویش را كه معمولا طولانی تر از ۲۰ كاراكتر است، را انتخاب كرده و به عنوان نام كاربران حساب كاربری خود بگذارند.

اینطور كه بنظر می رسد مدیران و مقامات توییتر به منظور جلب نظر و نگه داشتن كاربران خود، اقدام به ایجاد تغییراتی در ساختار این شبكه اجتماعی متن محور كرده اند چراكه در ماه ها و سالهای اخیر شاهد اعتراض خیل عظیمی از جانب كاربران در مورد مشكل محدودیت تعداد كاراكترها و سایر قابلیت های این شبكه اجتماعی بودیم.

 

زمان: 21:48:16
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 4588
امتیاز: 5.0
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل