معدن کاری به کمک هوش مصنوعی با پلت فرم مدیریت هوشمند

دستاورد دانش بنیان ها؛
به گزارش بی بدیل پرداز، یک پلت فرم ایرانی با استفاده از هوش مصنوعی و یادگیری ماشین، تحلیل های هوشمندانه ای را به معدن کاران عرضه می دهد و به آنها در بهینه سازی فرآیندها، پیشبینی خطرات احتمالی کمک می نماید.
معدن کاری به کمک هوش مصنوعی با پلت فرم مدیریت هوشمند

به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، علی رمضانی مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان در مورد محصولات این شرکت و کاربرد آنها اظهار داشت: پلت فرم نرم افزاری تحت وب شرکت با نام تجاری «پیت مپ» خدمات تخصصی تحول دیجیتال و معدن کاری دیجیتال را به معدن کاران کشور عرضه می دهد.
وی اضافه کرد: «پیت مپ» گامی فراتر از هوشمندسازی و تخصیص ماشین آلات است و تمام فرآیندهای معدن کاری را از اکتشاف تا استخراج به صورت کامل پوشش می دهد. کارایی «پیت مپ» در افزایش راندمان، به معدن کاران در صرفه جویی در هزینه ها و زمان کمک می نماید. همینطور به صورت کامل با نیازهای هر معدن و هر نوع استخراج قابل انطباق است.
رمضانی تصریح کرد: جامعیت این پلت فرم به معدن کاران امکان می دهد تا تمام فرآیندهای خویش را در یک پلت فرم واحد مدیریت و کنترل کنند و در واقع با استفاده از هوش مصنوعی و یادگیری ماشین، تحلیل های هوشمندانه ای را به معدن کاران عرضه می دهد. این تحلیل ها به معدن کاران کمک می نماید تا فرآیندهای خویش را بهینه سازی کنند، راندمان را بالا برند و از خطرات احتمالی جلوگیری نمایند.


منبع:

زمان: 16:07:47
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 220
امتیاز: 5.0
تگهای خبر: خدمات , دیجیتال , شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل