صیانت از خانه با پینت بال و گاز اشک آور!

یك ابتكار استارت آپی؛
بی بدیل پرداز: استارت آپی اسلوانیایی اولین دوربین امنیتی هوشمند دنیا را ابداع کرده که نه فقط مزاحمان را رصد می کند، بلکه با دقت بالا با گلوله رنگ به افراد مزاحم شلیک و حتی گاز اشک آور منتشر می کند.
صیانت از خانه با پینت بال و گاز اشک آور!
به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از نیواطلس، امروزه سیستم های امنیتی خانگی که به آسانی نصب می شوند، بسیار معمول شده اند. این سیستم ها هوشمند و ساده هستند و هرکسی می تواند آنها را نصب کند تا هنگامیکه در محل کار یا تعطیلات است، از خانه خود مراقبت کند. در همین راستا سیستم امنیتیMeet PaintCam Eve ابداع شده که یک دوربین امنیت خانگی و آماده شلیک است.
Meet PaintCam Eve از سیستم هدف گیری اتوماتیک، شناسایی چهره و تصمیم گیری مبتنی بر هوش مصنوعی برای شناسایی افراد ناشناس در ملک فرد در روز یا شب استفاده می نماید. این سیستم حتی به افراد ناشناس هشدار می دهد و اگر آنها توجهی نکنند و در بازه زمانی مشخص واکنش نشان ندهند، این سیستم شلیک گلوله پینت بال را شروع می کند تا بعدا پلیس بتواند مزاحم را شناسایی کند. در مرحله بعد اگر مالک خانه به شلیک گلوله رنگ به مزاحم راضی نباشد، سیستم گاز اشک آور منتشر می کند. خالقانMeet PaintCam Eve آنرا محافظ هوشیاری معرفی کرده اند که نمی خوابد، پلک نمی زند و حتی یک لحظه را از دست نمی دهد تا بطور فعال از ایمنی کاربران دفاع کند.

زمان: 14:49:45
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 262
امتیاز: 5.0
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل