همکاری با فناوران ایرانی مقیم خارج در پروژه های اولویت دار

ستاد علوم شناختی اعلام كرد؛
بی بدیل پرداز: به منظور توسعه علوم و فناوری های شناختی و بهره مندی از ظرفیت پژوهشگران ایرانی، ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی برای همکاری با متخصصان و فناوران ایرانی مقیم خارج از کشور اعلام آمادگی کرد.
همکاری با فناوران ایرانی مقیم خارج در پروژه های اولویت دار

به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از مهر، ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی در این فراخوان از متخصصان شاخص و توانمند ایرانی در کشورهای مختلف جهان علاقمند به مشارکت در امر توسعه کشور با کوشش برای حل چالش ها، پروژه های صنعتی و تکنولوژی اولویت دار و انتقال تجارب، دانش و ایده های فناورانه به داخل کشور همکاری مشترک را خواهان شد.
حمایت و همکاری با متخصصان و فناوران ایرانی مقیم خارج از کشور با مشارکت معاونت گسترش روابط علمی و سرمایه انسانی مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری اجرا می شود.
ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی در این فراخوان از متخصصان و فناوران در حوزه های «علوم داده و هوش مصنوعی»، «سلول های بنیادی و سلامت شناختی»، «سلامت شناختی دیجیتال»، «عصب روانپزشکی»، «تحریک عمقی مغز» و «روانشناسی فضای مجازی» و «سلامت شناختی – ارزیابی توانبخشی شناختی» از پروژه های اولویت دار دعوت به همکاری کرد.
ستاد همینطور اعلام داشت در چارچوب این همکاری از تاسیس شرکتهای نوپا، فرصت های مطالعاتی، پسا دکتری، استاد مدعو، برگزاری سخنرانی و کارگاه های تخصصی، جذب هیات علمی و نظام وظیفه تخصصی از متخصصان و فناوران ایرانی مقیم خارج از کشور حمایت می کند.
علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به وبسایت http: //iconnect.isti.ir/ رجوع کنند.

زمان: 15:50:17
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 240
امتیاز: 5.0
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل