هیات تجاری فناوری ایران به کشور برزیل اعزام می شود

بی بدیل پرداز: یک هیات تجاری با حمایت مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری در مهرماه جاری به کشور برزیل اعزام می شود.
هیات تجاری فناوری ایران به کشور برزیل اعزام می شود

به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، تجارت با کشورهای حوزه آمریکای لاتین یکی از فرصت های مغفول در تجارت بین الملل برای ایران است. کشور برزیل به عنوان یکی از بازارهای مستعد برای حضور شرکت های دانش بنیان مقصد رایزن بین المللی ایران بوده است.
مرکز تجاری ایران در مکزیک و برزیل مستقر در کریدور فناوری تا بازار نیز خدمات و تسهیلات لازم جهت ورود به بازار برزیل را برای شرکت های دانش بنیان فراهم می آورد.
اعزام به کشور برزیل با هدف گسترش و توسعه بازار بین الملل شرکت های دانش بنیان با حمایت مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری به انجام می رسد.
تسهیل توسعه بازار بین الملل شرکتها در قالب چهار برنامه مدون توسط مرکز تعاملات پیش بینی شده که شامل برگزاری پاویون در نمایشگاه های تخصصی بین المللی، اعزام هیات تجاری، پذیرش هیات تجاری در نمایشگاه های داخلی و پشتیبانی از حضور مستقل در نمایشگاه است.
جهت اطلاع از برنامه این حمایت ها می توانید به تقویم نمایشگاهی مرکز تعاملات مراجعه کنید.
شرکت های تولید کننده محصولات دانش بنیان بعلاوه گروههای کالایی دارو و تجهیزات پزشکی، فناوری اطلاعات و ارتباطات، محصولات پتروشیمی، مصالح ساختمانی، غلات، بذر و سم و... در این برنامه اعزام حضور خواهند داشت.
خدماتی شامل اقامت در هتل پنج ستاره، ترنسفرهای ورودی و خروجی و گروهی، برگزاری جلسات B۲B، همراهی راهنمای فارسی زبان و سیمکارت به شرکت های حاضر در هیئت تجاری، ارائه می شود.
سفر هیات تجاری از ۲۱ تا ۲۸ مهرماه به انجام می رسد.
متقاضیان می توانند جهت ثبت نام بوسیله سایت کریدور صادرات به آدرس https: //tesc.ir/service/۷۳/۱ اقدام نمایند. همین طور شماره تماسهای ۰۹۱۹۵۵۱۰۰۵۰، ۰۹۱۲۱۴۵۳۴۵۰ و ۰۹۳۵۳۳۶۶۲۲۲ پاسخگوی سوالات شرکتها در مورد برنامه اعزام به کشور برزیل است.


منبع:

زمان: 13:19:01
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 235
امتیاز: 5.0
تگهای خبر: service , تولید , خدمات , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل