تمدید مهلت ارسال طرح های فستیوال ملی ایده بازار فناوری سلامت

بی بدیل پرداز: مهلت ارسال طرح ها به دومین فستیوال ملی ایده بازار فناوری سلامت در عرصه داروهای گیاهی و طبیعی، مکمل ها و خوراک و نوشیدنی تا 16 خرداد ماه سال جاری تمدید گردید.
تمدید مهلت ارسال طرح های فستیوال ملی ایده بازار فناوری سلامت
به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از وزارت بهداشت، دومین فستیوال ملی ایده بازار فناوری سلامت با رویکرد شناسایی و پشتیبانی از فناوری ها نوین داروهای گیاهی در عرصه فناوری سلامت به همت معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت انجام خواهد شد. فناوران حوزه داروهای گیاهی می توانند با ارائه طرح خود و شرکت در بخش رقابتی رویداد جهت جذب سرمایه و تجاری سازی محصولات خود اقدام نمایند. همین طور شرکت های فعال در عرصه داروهای گیاهی و طبیعی، مکمل ها و خوارک و آشامیدنی که دارای محصولات دانش بنیان شاخص هستند می توانند از فرصت برنامه رویداد برای ارائه محصولات خود بهره گیرند. علاقه مندان تا ۱۶ خرداد ماه سال جاری مهلت دارند، نسبت به ارسال طرح های خود در محورهای داروهای گیاهی و طبیعی، مکمل ها و خوراک و آشامیدنی به دبیرخانه فستیوال اقدام نمایند.
دومین فستیوال ملی ایده بازار فناوری سلامت ۷ تا ۱۰ مرداد ماه با حضور شرکت های دانش بنیان و شرکتها و واحدهای مستقر در مراکز رشد، مراکز نوآوری سلامت و پارک علم و فناوری سلامت کشور در محل سالن همایش های رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران انجام خواهد شد.


منبع:

زمان: 12:15:21
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 348
امتیاز: 5.0
تگهای خبر: شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل