هشدار پوتین درباره ریسک نرم افزار خارجی

به گزارش بی بدیل پرداز ولادیمیر پوتین ضمن اشاره به دور آتی تحریم های غربی که امکان دارد دسترسی روسیه به برنامه های وارداتی را قطع کند، به مدیران ارشد شرکتهای دولتی دستور داد به تلاشها برای حرکت به سمت استفاده از نرم افزار داخلی سرعت ببخشند.
هشدار پوتین درباره ریسک نرم افزار خارجی

به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از ایسنا، ولادیمیر پوتین در کنفرانس ویدیویی به مقامات دولتی اعلام نمود همکاران باید درک کنند که در مقطعی حتی آنچه که امروز استفاده می نمایند به دلیلهای معلوم - که ما درباره موضوعات ناراحت کننده در اینجا صحبت نمی نماییم - بسادگی قطع می شود.

پس از اینکه مکسوت شادایف، وزیر فناوری اطلاعات به پوتین اظهار داشت: شرکتهای معدودی به اهداف تعیین شده رسیده اند، رئیس جمهور روسیه با پیشنهاد برای مسئول شناختن شخص مدیران ارشد شرکتهای دولتی بابت ناکامی در تحقق اهداف حرکت به سمت استفاده از نرم افزار داخلی موافقت نمود. وی اظهار داشت: اگر مدیران ارشد شرکتها آماده نباشند، مسئولیت متوجه آنها خواهد بود.

بعضی از شرکتهای و سازمانهای دولتی روسیه بعد از اینکه در سال های اخیر هدف تحریم های آمریکایی و اروپایی قرار گرفتند، دسترسی به برنامه های خارجی را از دست دادند. کرملین با الزامی کردن استفاده از برنامه های ساخت داخل برای شرکتهای دولتی، به این وضعیت واکنش نشان داد.

بر اساس گزارش بلومبرگ، درگیریها بر سر اوکراین سبب شده است آمریکا و متحدانش در هفته های اخیر تهدید کنند محدودیتهای جدیدی مقابل روسیه اعمال خواهند کرد.
زمان: 20:18:37
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 219
امتیاز: 5.0
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب: