پاداش ۱۵۰۰ دلاری مایكروسافت برای تلاش در دوران كرونا

به گزارش بی بدیل پرداز مایکروسافت به کارمندانش در سرتاسر جهان پاداش ۱۵۰۰ دلاری برای تلاشی که در سال همه گیری کووید ۱۹ داشته اند، پرداخت کرده است.
پاداش ۱۵۰۰ دلاری مایكروسافت برای تلاش در دوران كرونا

به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از ایسنا، شرکت مایکروسافت به کارمندانش در سرتاسر جهان به علت تلاشی که در سال همه گیری کووید ۱۹ داشتند این پاداش را می دهد. این پاداش به کارمندان و کارکنان پایین سطح نایب رئیس شرکت تعلق گرفته است. کارمندان مایکروسافت در زیرمجموعه های این شرکت شامل لینکدین، گیت هاب و زِنی مکس مشمول دریافت این پاداش نشده اند.

کتلین هوگان، نایب رئیس منابع انسانی مایکروسافت در یک یادداشت داخلی که توسط وبسایت ورج مشاهده شد، اعلام نمود این پاداش ۱۵۰۰ دلاری برای قدردانی از سال مالی منحصر و پرچالشی است که مایکروسافت پشت سر گذاشت.

یک نماینده مایکروسافت در ایمیلی به وبسایت بیزنس اینسایدر تایید نمود که این پاداش داده شده اما میزان آنرا تایید نکرد. این سخنگو اظهار داشت: به نشانه قدردانی برای سپری کردن یک سال پرچالش به اتفاق یکدیگر، مفتخریم که از تلاش کارمندانمان با یک هدیه پولی قدردانی نماییم.

طبق برآورد وبسایت ورج، پاداش مایکروسافت به حدود ۱۳۰ هزار کارمندش حدود ۲۰۰ میلیون دلار برای این شرکت تمام می شود که در مقایسه با سود ۵۳ میلیارد دلاری این شرکت در سال ۲۰۲۰، ناچیز به حساب می آید.

بسیاری از شرکتها رویکرد مشابهی نسبت به کارکنانشان در دوران همه گیری کووید ۱۹ داشته اند.

بر اساس گزارش بیزنس اینسایدر، شرکت آمازون هم به کارکنان نیمه وقت و تمام وقت خط مقدم خود در مقاطع مختلف پاداشهای کوچکی داده است. فیسبوک در مارس سال ۲۰۲۰ اعلام نمود به هر یک از ۴۵ هزار کارمندش ۱۰۰۰ دلار می دهد. خیلی از شرکتهای فناوری هم به کارمندانشان برای تجهیزات دفتر خانگی خود کمک هزینه پرداخت کردند.

منبع:

زمان: 18:45:21
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 228
امتیاز: 5.0
تگهای خبر: ایمیل , سایت , شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب: