فائق آمدن به سلطه ها و استكبار جهانی با جریان نوآوری و نخبگان

رئیس مركز توسعه فناوری های راهبردی معاونت علمی مطرح كرد؛
به گزارش بی بدیل پرداز رئیس مرکز توسعه فناوری های راهبردی معاونت علمی اظهار داشت: ما می توانیم با راه اندازی خانه های خلاق و با به خدمت گرفتن جریان نوآوری، نخبگان و اندیشمندان به سلطه ها و استکبار جهانی فائق بیاییم.
فائق آمدن به سلطه ها و استكبار جهانی با جریان نوآوری و نخبگان

به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از مهر، دکتر اسماعیل قادری فر امروز در مراسم انعقاد تفاهمنامه پشتیبانی از ایجاد خانه خلاق و مرکز نوآوری «رسانه مهر» که در محل سالن اجتماعات خبرگزاری مهر برگزار شد با اشاره به اینکه یکی از رسالت های معاونت علمی ترویج و فرهنگ سازی اقتصاد دانش بنیان است، تصریح کرد: خوشبختانه ارتباط ما با رسانه های انقلابی همچون خبرگزاری مهر در جهت ترویج و فرهنگ سازی مفهوم اقتصاد دانش بنیان خوب بوده است.
رئیس مرکز توسعه فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری افزود: خوشبختانه در مدیریت جدید خبرگزاری مهر شاهد چهره های جوانی هستیم که مصداق جریان انقلابی و گام دوم انقلاب اسلامی هستند چونکه جوانان تراز اول انقلاب اسلامی می توانند حرکت نظام را با تاثیر تأکیدات منویات رهبری به پیش ببرند.
وی اضافه کرد: یکی از مهم ترین مباحث در کنار فعالیتهای توسعه اقتصاد دانش بنیان و رسوخ نوآوری در ارکان کشور که در معاونت علمی و فناوری دنبال می شود مقوله فرهنگ سازی است که اعتقاد داریم اگر فرهنگ اقتصاد دانش بنیان در اعماق ارکان کشور جاری شود طبیعتاً حرکت پرشتاب و اثرگذاری خواهیم داشت.
قادری فر با تکیه بر اینکه همکاری با خبرگزاری مهر را به فال نیک می گیریم، اظهار داشت: چونکه این خبرگزاری حرکت فرهنگی تراز انقلاب را در پیش گرفته و ما امیدواریم از این ظرفیت و تعامل با خبرگزاری بتوانیم به این اهداف نائل شویم.
وی با اشاره به اینکه فضای سیاسی و اقتصادی کشور به انواع شبهات آلوده است، تصریح کرد: ما در این فضای شبه فتنه آلود باید نقش فرهنگی خویش را از راه ابزارهایی همچون خانه های خلاق ایفا نماییم و با به خدمت گرفتن جریان نوآوری، نخبگان و اندیشمندان به سلطه ها و استکبار جهانی فائق بیاییم.
قادری فر افزود: امیدواریم این حرکت پرشتاب مورد رضای حضرت ولیعصر و لبخند مقام معظم رهبری باشد.


منبع:

زمان: 22:57:45
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 434
امتیاز: 5.0
تگهای خبر: فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل