نخستین پرواز پهپاد جنگی بوئینگ انجام شد

در استرالیا؛
بی بدیل پرداز: شرکت بوئینگ از انجام موفق نخستین پرواز پهپاد تهاجمی خود به نام لویال وینگمن آگاهی داده است. این پهپاد بر فراز مجموعه وومرا رنج استرالیا به پرواز درآمده است.
نخستین پرواز پهپاد جنگی بوئینگ انجام شد

به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از نیواطلس، دولت استرالیا پس از پرواز موفق این نمونه اولیه سفارش خرید سه پهپاد تهاجمی دیگر را نیز به بوئینگ ارایه داده است. طراحی و تولید این پهپاد با همکاری نیروی هوایی ارتش استرالیا انجام شده و نتیجه سه سال مطالعه و تحقیق است.
پیش از این پرواز، موتور پهپاد مورد اشاره، سیستم های کنترل و ناوبری و رابط های کاربری آن مورد بررسی و آزمایش قرار گرفتند. این پهپاد تمام خودکار زیر نظر یک ایستگاه کنترل زمینی و در راه و ارتفاع از قبل تعیین شده پرواز کرد. این پهپاد که در سال ۲۰۲۱ پروازهای آزمایشی دیگری نیز انجام خواهد داد هم به صورت انفرادی و هم در قالب گروهی قادر به انجام ماموریت های محوله است.
ارزش قرارداد ارتش استرالیا با بوئینگ برای تولید سه پهپاد جنگی دیگر ۱۱۵ میلیون دلار است و این پهپادها تا سه سال دیگر تولید و عرضه می شوند. این پهپادها برای تصمیم گیری در مورد هدف مورد حمله به هوش مصنوعی مجهز هستند و برخی انواع بمب و موشک سبک را نیز می توان بر روی آنها نصب کرد.


منبع:

زمان: 22:40:49
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 469
امتیاز: 0.0
تگهای خبر: تولید , سیستم , شركت , طراحی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل