تلاش باردیگر واتساپ برای موافقت كاربران با سیاست حریم خصوصی جدید

پیام رسان واتساپ آپدیت سیاست حریم خصوصی جنجالی خودرا پیش خواهد برد اما به کاربران فرصت می دهد این آپدیت را بخوانند و همین طور بنری را برای ارائه اطلاعات بیشتر نمایش خواهد داد.
تلاش باردیگر واتساپ برای موافقت كاربران با سیاست حریم خصوصی جدید

به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از ایسنا، این سرویس پیام رسان در ژانویه به کاربران اعلام نمود در حال آماده سازی سیاست حریم خصوصی جدیدی است که تحت آن اطلاعات کاربران را به شکل محدود با فیسبوک و زیر مجموعه این شرکت به اشتراک خواهد گذاشت.

اعلام این تصمیم موجب برانگیخته شدن اعتراض جهانی و کوچ کاربران به اپلیکیشنهای رقیب نظیر تلگرام و سیگنال شد. در نتیجه واتساپ ناچار شد اجرای سیاست جدید را تا ماه مه به تاخیر بیندازد و در این بین تلاش کند توضیح دهد این آپدیت به روی اشتراک گذاری پیامهای کاربران با شرکتها متمرکز شده و شامل پیامهای خصوصی آنها نمی گردد.

در هند که بزرگترین پایگاه کاربران واتساپ بشمار می رود چند روز پس از آن که وزارت فناوری هند از واتساپ خواست این به روزرسانی را حذف کند، مدیران فیسبوک به پاسخگویی در مقابل یک هیئت پارلمانی درباب لزوم انجام این تغییرات پرداختند.

واتساپ در پست وبلاگ اعلام نمود باردیگر به کاربران برای مرور و موافقت با آپدیت حریم خصوصی بمنظور ادامه امکان استفاده آنها از این سرویس پیام رسان یادآوری خواهدنمود و همین طور اطلاعات بیشتری را برای پاسخگویی به نگرانی هایی که از طرف کاربران مطرح می شود، گنجانده است.

بر اساس گزارش رویترز، اعلام اخیر واتساپ در حالی صورت گرفته که اقدام فیسبوک - شرکت مادر این پیام رسان – در مسدود کردن همه محتوای خبری در استرالیا، با انتقاد گسترده سیاستمداران و ناشران جهانی روبرو شده است.
زمان: 20:25:01
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 615
امتیاز: 0.0
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل