توربین های بادی برق همه خانه های انگلیس را تأمین می كند

تا سال ۲۰۳۰؛
به گزارش بی بدیل پرداز دولت انگلیس می خواهد با سرمایه گذاری ۲۰۷ میلیون دلاری و راه اندازی هزاران توربین بادی در سواحل انگلیس تأمین برق تمامی خانوارها را از این طریق انجام دهد.
توربین های بادی برق همه خانه های انگلیس را تأمین می كند

به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از انگجت، بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس روز گذشته با شرکت در کنفرانس حزب محافظه کار دولت این کشور اعلام نمود که استفاده از انرژی های تجدید پذیر برای تأمین برق تمامی منازل در انگلیس، اسکاتلند، ولز و ایرلند شمالی در دستور کار قرار گرفته و این طرح حتما تا سال ۲۰۳۰ تکمیل خواهد شد.
وی در این مورد اضافه کرد: کتری، ماشین لباسشویی، زودپز، تمامی وسایل گرمایی و نقلیه و غیره باید انرژی خویش را با استفاده از ابزار تجدید پذیر به دست آورند.
بر اساس بررسی های محلی، انگلیس برای تأمین برق مورد نیاز خانوارهای خود از راه توربین های بادی باید ۴۰ گیگاوات انرژی را به این شیوه تأمین کند. دولت انگلیس در سال ۲۰۱۹ هدف گذاری ۳۰ گیگاواتی را تا سال ۲۰۳۰ در نظر گرفته بود که سال جاری این رقم به ۴۰ گیگاوات افزایش یافته است.
سرمایه گذاری ۲۰۷ میلیون دلاری دولت انگلیس در این حوزه منجر به راه اندازی مزارع توربین های بادی در سواحل دریاها و اقیانوس ها با قدرت تولید یک گیگاوات برق تا سال ۲۰۳۰ خواهد شد. انتظار می رود تا یک دهه آینده هر سال حداقل ۲۶۰ توربین بادی در انگلیس نصب شود.

زمان: 13:15:56
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 1475
امتیاز: 5.0
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل