معرفی نیازهای فناورانه حوزه امنیت اطلاعات با حضور دانش بنیان ها

از جانب صندوق نوآوری و شكوفایی رویداد مجازی معرفی نیازهای فناورانه حوزه امنیت فناوری اطلاعات(افتا) از امروز برگزار گردید و تا فردا دوشنبه، 17 شهریورماه در مورد رفع چالش های این حوزه تبادل نظر خواهد شد.
معرفی نیازهای فناورانه حوزه امنیت اطلاعات با حضور دانش بنیان ها
به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از ایسنا رویداد مجازی معرفی نیازهای فناورانه حوزه امنیت فناوری اطلاعات با هدف بازارسازی برای شرکت های دانش بنیان و فناور از امروز یکشنبه، 16 شهریور ماه شروع شد و تا فردا دوشنبه، 17 شهریورماه در محل صندوق نوآوری و شکوفایی ادامه دارد.
در این رویداد دو روزه نیازهای فناورانه سازندگان و تامین کنندگان حوزه امنیت فناوری اطلاعات (افتا) کشور در چارچوب ۸ نشست ارائه نیاز همچون سازمان صدا و سیما، همراه اول، بعضی از شرکت های بخش خصوصی، شرکت توانیر، قرارگاه پدافند سایبری، مرکز نوآوری اتاق بازرگانی ایران معرفی می شود. در این رویداد مجازی، مذاکره خصوصی با ارائه کنندگان نیازها در اتاق های مجازی پیش بینی شده است.
برگزاری دو کارگاه با موضوع "معرفی استانداردهای ارزیابی امنیت و لطمه پذیری و کیفیت محصولات حوزه فناوری اطلاعات" و "معرفی نقش مالکیت فکری و ارتباط آن با توسعه محصولات حوزه فناوری اطلاعات" از دیگر برنامه های این رویداد است.
در این رویداد مجازی دو روزه ۴۹۳ نفر شرکت کرده اند که از این تعداد ۳۸۸ نفر از شرکت های دانش بنیان، ۲۱ نفر از شرکت های در پروسه دانش بنیانی و ۸۴ نفر نیز از سایر نهادها و موسسات هستند.
منبع:

زمان: 12:26:41
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 1237
امتیاز: 5.0
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل