مهلت ارسال آثار به مسابقه دانش آموزی نور تمدید گردید

به گزارش بی بدیل پرداز مهلت ارسال آثار به مسابقه دانش آموزی نور تا ۳۱ مردادماه تمدید گردید.
مهلت ارسال آثار به مسابقه دانش آموزی نور تمدید گردید

به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از ستاد ارتباطات و اطلاع رسانی بنیاد مصطفی(ص)، در جهت ایجاد فرصت بیشتر برای عرضه آثار توسط دانش آموزان، مهلت ارسال آثار به چهارمین دوره مسابقه دانش آموزی نور؛ گرامیداشت پروفسور یاغی، تا ۳۱ مردادماه سال ۱۳۹۹ تمدید گردید.
از دیگر شرایط این دوره این است که در بخش راهنمای علمی که در سایت مسابقه معرفی شده است، ایده های متنوع علمی مربوط با مبحث مسابقه با در نظر گرفتن امکان اجرا در منزل، به صورت مستمر و روزانه به دانش آموزان شرکت کننده معرفی می شود.
دانش آموزان می توانند تا آخر مردادماه سال ۹۹ با رفتن به سایت بنیاد مصطفی(ص) به بخش مسابقه دانش آموزی نور مراجعه نموده و در چارچوب گروه های دو یا سه نفره آثار علمی خویش را به صورت فیلم های ۶۰ ثانیه ای به دبیرخانه این مسابقه ارسال نمایند.
مسابقه دانش آموزی نور هر سال بعنوان یکی از رویدادهای بنیاد علم و فناوری مصطفی(ص) در حوزه دانش آموزی برگزار می گردد که هدف از برگزاری آن، ایفای نقش در انگیزش نسل نوجوان جهان اسلام، ایجاد افق های نوین در زمینه علم و فناوری و کمک به رشد استعدادهای درخشان است.
دوره چهارم مسابقه دانش آموزی نور؛ گرامیداشت پروفسور عمر یاغی، برگزیده جایزه مصطفی(ص) ۲۰۱۵، از مردادماه سال قبل شروع شد و مبحث این دوره از مسابقه ساخت فیلم های علمی کوتاه یک دقیقه ای از آزمایش هایی در مباحث مختلف ماده و انرژی است.


منبع:

زمان: 14:38:16
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 2152
امتیاز: 5.0
تگهای خبر: سایت , شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل