اقدام جدید اپل برای مقابله با ویروس كرونا

به گزارش بی بدیل پرداز مدیرعامل اپل اخیرا اعلام نموده كه این غول تكنولوژی آمریكایی می خواهد در هفته یك میلیون ماسك پوشاننده صورت مورد نیاز كادر درمانی را به تولید برساند.
اقدام جدید اپل برای مقابله با ویروس كرونا
به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از ایسنا، تیم كوك، مدیر عامل اپل اخیرا تحت تأثیر شروع گسترده و ویروس كرونا و افزایش شمار قربانیان بیماری كووید-۱۹ در ایالات متحده آمریكا اعلام نموده است كه می خواهد از این پس تولید ماسك پوشاننده صورت مورد نیاز كادر درمانی بیمارستان ها را به یك میلیون واحد در هفته برساند تا بدین ترتیب بتواند در مقابله با شیوع این ویروس خطرناك و پیشگیری از افزایش شمار جان باختگان ناشی از مبتلا شدن به آن نقش آفرینی كند.
طبق گزارش CNBC، او همینطور در ادامه اظهارات خود تصریح كرد: نحوه بسته بندی ماسك های پوشاننده صورت هم به صورت كاملاً اتوماتیزه و با سرعت تمام انجام می گیرد؛ بگونه ای كه هر ۱۰۰ واحد در یك جعبه تنها در عرض مدت ۲ دقیقه بسته بندی می شود.
تیم كوك همینطور اضافه كرد: ما با بهره گیری از تمامی مهندسان و طراحان محصولات خود و همینطور همكاری با سایر قطعه سازان و فعالان در صنایع بسته بندی تلاش داریم حمایت خویش را از كادر درمانی و پزشكی فعال در بیمارستانهای مختلف نشان داده و به اثبات برسانیم.
اپل همینطور پیش تر ۲۰ میلیون واحد ماسك فیلتر دار N۹۵ به بیمارستان ها، مراكز درمانی و دولت های مختلف اهدا كرده بود.زمان: 21:19:58
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 2440
امتیاز: 5.0
تگهای خبر: اپل , تكنولوژی , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل