جهرمی: حملات سایبری هفته گذشته، اثر زیادی روی كاركرد ما نداشت

در حاشیه جلسه دولت
بی بدیل پرداز: وزیر ارتباطات با اشاره به آمادگی این وزارتخانه برای برگزاری انتخابات مجلس، اشاره كرد: حملاتی كه طی دو هفته گذشته رخ داده، با قدرت دفاعی دفع شد و اثر زیادی روی كاركرد ما نداشته است.
جهرمی: حملات سایبری هفته گذشته، اثر زیادی روی كاركرد ما نداشت
به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از ایسنا، محمدجواد آذری جهرمی آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حاشیه جلسه امروز هیئت وزیران در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس در روز جمعه، اشاره كرد: در شرایط فعلی پاسخ فشار حداكثری، مشاركت حداكثری در انتخابات است.
وی بیان كرد: در این دوره از انتخابات بسیاری از نامزدها امتحان خودرا پس داده اند. مردم یا به كاركرد رای می دهند یا به برنامه. افرادی هم كه عرضه شدند نیز كارنامه مشخص دارند و همین طور برخی دارای برنامه مشخص هستند. مردم می توانند بین برنامه روشن و كارنامه مثبت افراد برای انتخاب نامزد مورد نظر، دست به انتخاب بزنند.
وی اظهار داشت: در گام دوم انقلاب همانطور كه رهبر معظم انقلاب اسلامی بر ضرورت حضور جوانان تاكید نمودند، انتظار است مجلس رنگ و بوی جوانانه بگیرد. انتخاب من نیز به لیستی كه دغدغه جوانان مملكت در آن فهمیده شود، نزدیك تر است.
وزیر ارتباطات درباب پیامك های تبلیغاتی كه از طرف برخی كاندیداهای انتخاباتی برای كاربران تلفن همراه ارسال می شود اظهار داشت: شكایت هایی در این خصوص از مردم دریافت كرده ایم اما این كه اپراتورها منابعی در اختیار نمایندگان قرار داده اند یا خیر را نه می توانم رد كنم نه تكذیب. شكایت از افرادی كه به صورت غیرقانونی اطلاعات مردم را بدست آوردند را حتما پیگیری خواهیم كرد، ضمن این كه شكایات مردم در این خصوص را از سامانه ۱۹۵ سازمان تنظیم مقررات جمع آوری كرده و آنها را به مراجع ذیصلاح ارسال می نماییم.
جهرمی همین طور درباره آمادگی زیرساخت های ارتباطاتی كشور برای برگزاری انتخابات اشاره كرد: قسمتی از مسئولیت انتخابات بر دوش حوزه ارتباطات است. ارتباطات شعب ستاندن رای بوسیله شبكه ملی ارتباطات برقرار می شود. شبكه ملی اطلاعات به سپر دفاعی دژفا مجهز است و تیم های كارشناسی آمادگی كامل برای انجام وظیفه ای كه برعهده شان هست را دارا هستند. حملاتی كه طی دو هفته گذشته رخ داده، با قدرت دفاعی دفع شد و اثر زیادی روی كاركرد ما نداشته است. بدین سبب جای نگرانی نیست و ما آماده برگزاری انتخابات هستیم.
منبع:

زمان: 14:01:44
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 3317
امتیاز: 5.0
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل