درآمدزایی اپل زیر تیغ كرونا !

به گزارش بی بدیل پرداز اپل اخیرا با انتشار اطلاعیه ای از افت شدید درآمدزایی این شركت تحت تأثیر شیوع گسترده ویروس كرونا و كاهش تقاضا در چین اطلاع داده است.
درآمدزایی اپل زیر تیغ كرونا !
به گزارش بی بدیل پرداز به نقل از ایسنا، اپل اخیرا با انتشار اطلاعیه ای كم سابقه خطاب به سرمایه گذاران و سهام داران خود اعلام نموده است كه تحت تأثیر شیوع گسترده ویروس خطرناك و كشنده كرونا قادر نخواهد بود به پیشبینی های صورت گرفته درباره كسب درآمد و سودآوری های خود در سه ماهه اول و دوم سال مالی ۲۰۲۰ برسد، چونكه تقاضای محصولات مختلف به ویژه گوشیهای آیفون در چین كه بدون شك یكی از بزرگترین بازارهای فروش برای این غول تكنولوژی آمریكایی به شمار می رفت، به شدت پایین آمده است. از سوی دیگر، تولید كارخانه فاكسكان كه تولیدكننده اصلی گوشیهای آیفون اپل به حساب می آید، به شدت تحت تأثیر شیوع ویروس كرونا قرار گرفته و با محدودیت های فراوانی روبرو شده است.
ویروس كرونا از حدود دو ماه پیش تابحال جان بالغ بر ۲۰۰۰ نفر را در چین گرفته و بیشتر از ۷۰ هزار نفر را در كشورهای مختلف جهان مبتلا كرده است.
هم زمان با شیوع گسترده ویروس خطرناك و كشنده كرونا در چین و سایر مناطق شرق آسیا، سازمان بهداشت جهانی با بیان وضعیت اضطراری در جهان از تمامی شهروندان كشورهای مختلف درخواست نمود كه از هرگونه سفر غیر ضروری به مناطق پرخطر اجتناب كنند.
همینطور خیلی از شركت های بزرگ فعال در حوزه های مختلف همچون تكنولوژی و خودروسازی هم دفاتر و كارخانه های خویش را تا اطلاع ثانوی در چین تعطیل كردند. بدین ترتیب تولید و عرضه محصولات مختلف تكنولوژی هم به شدت در این بازه زمانی كاهش یافته است.زمان: 13:40:53
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 3670
امتیاز: 5.0
تگهای خبر: اپل , تكنولوژی , تولید , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل