هوآوی در صدر پرفروش ترین های بازار گوشیهای هوشمند 5G پیشتاز در فناوری نوین

بی بدیل پرداز: گزارش انتشار یافته از جانب شركت تحلیل گر Strategy Analytics نشان میدهد در سال 2019 میلادی، هوآوی بیشترین سهم  از بازار گوشیهای هوشمند مجهز به فناوری ارتباطی 5G را به خود مختص كرده است.
هوآوی در صدر پرفروش ترین های بازار گوشیهای هوشمند 5G پیشتاز در فناوری نوین

بر اساس جدیدترین گزارش انتشار یافته از شركت تحلیل گر Strategy Analytics، میزان عرضه گوشیهای هوشمند مجهز به قابلیت ارتباطی 5G در سال ۲۰۱۹ میلادی به عددی حدود ۱۹ میلیون دستگاه رسیده است. این رقم، بالاتر از چیزی است كه قبل از این تخمین زده شده بود. با استناد به این گزارش، هوآوی در جایگاه اول فهرست عرضه گوشیهای هوشمند 5G قرار دارد و موفق شده حدود ۳۷ درصد از سهم این بازار را به خود اختصاص دهد.

Ken Hyers ریاست Strategy Analytics با اشاره به این گزارش می گوید: «میزان عرضه گوشیهای هوشمند مجهز به قابلیت 5G از صفر دستگاه در سال ۲۰۱۸ میلادی، به ۱۸.۷ میلیون دستگاه در سال ۲۰۱۹ میلادی رسیده، تقاضا برای گوشیهای هوشمند مجهز به فناوری ارتباطی 5G، بسیار بالاتر از بیشتر پیش بینی ها و البته انتظارات بوده است. رقابت تنگاتنگ بین برندها در كشور چین و تسهیلات مناسبی كه در كره جنوبی به اپراتورهای همراه اعطا شده، از دلیلهای اصلی برای افزایش تولید این گوشیهای هوشمند شمرده می شود. همین عوامل سبب شده آمریكا و اروپا، عقب تر از آسیا قرار بگیرند. با این وجود، انتظار می رود امسال میلادی، این فاصله كم شود».

هوآوی با عرضه ۶.۹ میلیون دستگاه گوشی هوشمند 5G در سال ۲۰۱۹ میلادی، موفق شده سهم قابل توجه ۳۷ درصدی را از این بازار به خود اختصاص دهد. همچون گوشیهای 5G محبوب برند هوآوی می توان به Huawei Mate 20 X 5G و Huawei Mate 30 Pro 5G اشاره نمود. هوآوی سال قبل میلادی، كمپین عرضه گوشیهای هوشمند مجهز به فناوری 5G را با عرضه Mate 20 X 5G كلید زد. محصولی كه حالا حدودا در تمامی بازارهای با پشتیبانی از قابلیت ارتباطی نسل پنجم، در دسترس خریداران قرار گرفته است.

در ادامه، هوآوی گوشیهای پرچمدار Mate 30 5G، Mate 30 Pro 5G، Mate 30 RS Porsche Design و بالاخره گوشی هوشمند تاشوی Huawei Mate X 5G را رونمایی نمود. از زیربرند محبوب Nova هم گوشی Huawei Nova 6 5G همانطور كه از عنوان آن پیداست با تجهیز به قابلیت ارتباطی نسل پنجم (5G) رونمایی گردید. هوآوی خلاقیت را هم چاشنی فناوری كرد تا بعنوان نمونه Huawei Mate 20 X 5G را بعنوان نخستین گوشی هوشمند مجهز به فناوری 5G با پشتیبانی از دو سیمكارت، به بازار عرضه نماید.

به نظر می رسد باتوجه به استقبال خریداران از گوشیهای هوشمند مجهز به 5G، باید منتظر بود تا محصولات تازه ای از برندهای فعال بازار رونمایی و به بازار عرضه شوند.
2121


منبع:

زمان: 15:06:44
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 3390
امتیاز: 5.0
تگهای خبر: اپراتور , تولید , دستگاه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل