سرویس وانت در اسنپ افتتاح شد

به گزارش بی بدیل پرداز اسنپ كه از حدود یك سال پیش تبدیل به یك سوپر اپلیكیشن شده بود با راه اندازی سرویس وانت آنلاین، گام دیگری برای مرتفع ساختن نیازهای كاربرانش برداشت. این سرویس امكان درخواست آنلاین وانت برای جابه جایی بارهای سنگین (تا ۵۰۰ كیلوگرم) را فراهم نموده است.
سرویس وانت در اسنپ افتتاح شد

سرویس وانت بار آنلاین اسنپ هم اكنون در شهرهای تهران، كرج، شیراز، مشهد، اصفهان و قم فعال گشته است. كاربران می توانند برای درخواست وانت آنلاین به سوپر اپ اسنپ بروند و گزینه «وانت» را انتخاب كنند. در این سرویس امكان ثبت همزمان چند درخواست و یا امكان انتخاب چند مسیر وجود دارد؛ ازاین رو اگر در طول روز مرسوله های زیادی ارسال می كنید، اسنپ می تواند گزینه مناسب و خوبی باشد. برای آشنایی با نحوه ثبت درخواست و مشاهده ویدیویی درباره سرویس وانت بارآنلاین اسنپ كلیك كنید. وانت بار اسنپ؛ ارزان، سریع و مطمئن
كاربران راننده وانت اسنپ فرایندهای حساس احراز و تائید صلاحیت را طی می كنند و ضمانت نامه حسن انجام كار دارند؛ ازاین رو شما می توانید با خیال راحت بسته های خویش را به دست آنها بسپارید. از جانب دیگر امكان پیگیری لحظه ای مرسوله در سرویس وانت اسنپ وجود دارد و شما می توانید با اطمینان وضعیت مرسوله خویش را رصد كنید. همینطور هنگام تحویل، گیرنده می تواند ابتدا از وضعیت و اصالت مرسوله فرستاده شده اطمینان حاصل كند و سپس آنرا تحویل گیرد.
زمان سرویس دهی و اطلاعات پشتیبانی
در حال حاضر از ساعت ۷ بامداد تا ۱۲ شب می توانید در اسنپ درخواست وانت دهید و پشتیبانی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی كاربران خواهد بود. برای ارتباط با پشتیبانی وانت اسنپ می توانید با شماره تلفن ۰۲۱۹۶۶۴۲ تماس بگیرید. كاربران آی اواس هم برای درخواست وانت می توانند از نسخه ماندگار وب اپلیكیشن اسنپ باكس استفاده كنند. در سرویس وانت مانند دیگر خدمات اسنپ، انتخاب نوع پرداخت به عهده سفارش دهنده است و شما می توانید وجه وانت را به صورت نقدی و یا آنلاین پرداخت كنید.
2121

زمان: 15:46:38
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 3660
امتیاز: 5.0
تگهای خبر: آنلاین , اپل , اپلیكیشن , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل