افتتاح فروشگاه های رسمی هوآوی در تهران و آبادان

به گزارش بی بدیل پرداز هوآوی از ۳ فروشگاه جدید و رسمی خود در تهران و آبادان رونمایی نمود. این در شرایطی است كه حدود چهل روز پیش فروشگاه رسمی هوآوی در بازار موبایل ایران افتتاح شده بود.
افتتاح فروشگاه های رسمی هوآوی در تهران و آبادان

شركت هوآوی در آخرین هفته آذرماه 2 فروشگاه رسمی در تهران و یك فروشگاه رسمی در آبادان را افتتاح نمود. فروشگاه های تهران در بازار موبایل ایران و پاساژ پایتخت تهران واقع شده اند و فروشگاه آبادان هم در مجتمع تجاری الماس اروند افتتاح شده است.
امروزه فروشگاه ها فقط محلی برای خرید نیستند و برندها با فعال كردن فروشگاه های اختصاصی، ارتباط شان را با كاربران و علاقه مندان خود تقویت می كنند. بررسی محصولاتی كه برپایه فناوری های روز دنیا عرضه شده اند، قبل از خرید، یكی از لذت بخش ترین كارهای علاقه مندان به دنیای تكنولوژی است. بنابراین تولیدكنندگان مطرح گوشیهای هوشمند تلاش می كنند این امكان و تجربه دست اول را برای كاربران در فروشگاه های خود فراهم نمایند.

هوآوی هم بعنوان یكی از برندهای فعال در ایران، فروشگاه های رسمی خویش را یكی بعد از دیگری بازگشایی می كند. تفاوت ویژه هوآوی با برندهای دیگر حتی با برند زیر شاخه خود در این است كه سرمایه گذاری وسیعی در بازارهای موبایلی و غیرموبایلی انجام داده تا كاربران و علاقه مندانش بتوانند به راحتی از محصولات و سرویس های عرضه شده در این فروشگاه ها استفاده كنند.
فروش محصولات و فروش های ویژه، خدمات بعد از فروش، ارائه خدمات نرم افزاری هوآوی، انتقال اطلاعات جامع و كامل محصولات از راه فروشنده های آموزش دیده به مشتری ها همچون سرویس های عرضه شده در این فروشگاه ها است.
هوآوی هم اكنون 2 گوشی هوشمند HUAWEI Y9s، HUAWEI Y9 Prime، ساعتHUAWEI Watch GT2 و محصولات دیگری را به سبد محصولات خود در ایران افزوده است كه كار با آنها در فروشگاه های اختصاصی می تواند تجربه خوبی برای علاقه مندان به این برند باشد.

فروشگاه های رسمی هوآوی در تهران در طبقه های هم كف و اول بازار موبایل ایران و طبقه همكف پاساژ پایتخت كه از مراكز اصلی فروش گوشیهای هوشمند در تهران محسوب می شوند، مشغول به كار هستند. همینطور فروشگاه هوآوی در طبقه دوم مجتمع تجاری الماس الوند آبادان هم فعالیت خویش را شروع كرده است. هوآوی بزودی فروشگاه های دیگری را در تهران و سایر شهرها افتتاح خواهد نمود.
2121

زمان: 10:05:19
گروه: مطالب عمومی
بازدید: 3812
امتیاز: 5.0
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نظر شما در مورد مطلب:
دوستان بی بدیل